Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Kes on [email:6gxbwtl2]sanderolenvv@hotmail.com[/email:6gxbwtl2] ja Mingi Kevin Kompus, kus sellised inimesed elavad, või keegi teab kellegi kontakti?? Igaljuhul minult lasti 12 euri üle, pole suur raha aga huvitav oleks teada kes sellised idioodid on. Kust sellised jutumehed üles leida, keegi ei tea kes on selle msni taga või kelle nimi see Kevin Kompus on?Kes ta on täpselt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Alati küsi PM foorumist siis sa ei saa ka scammi. Minu nime all ka mängib mingi nohkar ja paljudelt juba välja petnud rahasid.

Kevin Kompus on vana scammer siit foorumist nagu lugenud olen ja selle msni all tahtis ka mind ta petta kuid tal ei läinud see läbi ma tahtsin PM.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oleksid hoopis pidanud minult ostma ;)

Aga jah, eks ta loogiline ole ka, et kui hind tundub hea ning müüja pole ka eriti usaldusväärne, siis tegu on scammiga. Parem maksa veidi rohkem, et saada oma asjad ikka kätte. :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kevin Kompus käis minu koolis kunagi, hetkel on ta 18. Elab Keila joast edasi veits, ~3km, kuskil meremõisas. Ranna tee 6 või midagi sellist on aadress.

Ta telefoni number on 56352595.

 

Vaata ise mis peale hakkad.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nii palju inimesi on see jobu üle lasknud..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Unustasin veel mainida, et ta käib Keila Joa sanatoor koolis vms, 10 klass. Mingi internaat kooli moodi vist.

 

Olekski viimane aeg kellegil kohale sõita ja raha nõuda. Mina temalt õnneks üle pole saanud.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Googlist väidab, et ta käib kuskil Tallinna Ühisgümnaasiumi aga no, kui sul täne info siis annab korraldada midagi selle poisiga.Ma ütlesin ka talle, et ega temalt ainult nalja vennad neid mille osta. Kellel on suva, mul on ka suva 12-st eurist aga no kuna paar sõpra elab ka tallinnas siis miks mitte probleem ära lahendada :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.