Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Hoiatan! Kaks kahtlast isikut!

Soovitatud postitused

VIP

Pidin nendega tehingut tegema, nii kui nad kuulsid, et mul ka SWEDBANK võimalus olemas olid mõlemad kiired lahkuma. Ma ei süüdista kedagi scammis, vb kummalgi neist läks nett ära vms, aga asi on põhimõttes :D Ei süüdista kedagi, vaid hoiatan.

 

Esimene imelik/kahtlustäratav inimene.

MSN: [email:2o1xjbxj]usd.seller@hotmail.com[/email:2o1xjbxj]

VAHVLI KASUTAJANIMI: dubst3p

 

Kõige imelikum, et tüüp on vahvlis sees ja minu PSidele enam ei vasta. Aga samas tegi teemad stiimi müügi jms kohta.

Lisasin tüübi teise msniga ja ilusti on sees. Kuigi minu msnis on offline. Seega olge ettevaatlikud, proovib scämmida!

 

[spoiler=MSN LOG #1]2s01m45.png

 

[spoiler=VAHVEL POSTKAST]b5jig3.png

 

 

 

 

 

Teine imelik/kahtlustäratav inimene.

 

See tüüp kadus kohe kui tuli juttu, et saan ka SWEDBANK kasutada.

MSN: [email:2o1xjbxj]mihkelolen@hotmail.com[/email:2o1xjbxj]

[spoiler=MSN LOG #1]169gp6x.png

 

 

 

Tehke omad järeldused. Mina kedagi siin otsesemalt süüdistama ei hakka. Kui keegi tunneb, et tegin talle selle teemaga ülekohut, andku teada ja kustutan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See [email:1c0n91n4]mihkelolen@hotmail.com[/email:1c0n91n4] on väga paljusi siin scammanud ja ürianud seda teha, inimestel peaks juba see msn pähe kuluma ja mitte teha äri temaga.


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Irw, see Mihkelolen käskis mul pool tundi teda oodata, pidi mille ostma. Ja siis, kui tehing juba peaaegu oli käimas, siis blokkis ära. Haha. Täielik idioot, raiskas nii minu kui ka enda aega.

Aizan tal praegu siin kasutaja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.