Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

SCAMMER TrAp :)

Soovitatud postitused

Privet !

Täna siis üritasin ilusti acc-d maha müüja :D Vend ainult küsis ette jne .. lõpuks ütlesin ,et t*ra , tee pilt siis. (Vend pidi kandma krediitpangaga) Lõpuks siis kandis ära , saatis pildi :

 

Ko1nto.png

 

Kõik näis olevad OKEI ... Mõneaja möödudes saatsis msn : a , sa said muidu üle ja siis mul oli nagu wtf ? Mida vit*u sa ajad ? Tüüp ütles ,et ta tuntud scämmer ja lasi msnist minekut .

Kasutaja tühjendati :) Muud midagi ...

 

Ta msn on : [email:16xug5f0]aNtttiiii@hotmail.com[/email:16xug5f0]

 

NB: TrApi-nicki kasutab see scammer , PM enne TrApile !!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
aa sa oled see tont,see trap haige yber scammer omastarust,suht mõttetu ahv,ärge selle vennaga äritsege.

 

Nagu näed on mul 17 tehingut ja inimesed teevad minuga tehinguid. Oskad PM küsida ja uurida kelle msn kuskil kasutusel kasutajatel on siis ei saa te ka scammi. Paljudel kirjas küsi alati PM ennem tehingu tegemist!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Just! Ma võin ka pildi lisada, ta teeb seda niimoodi, et ta teeb pildi ära kui ta on ära saatnud raha ning siis tühistab ülekande! See on Krediidi pangas ja SEB pangas võimalik ainult ! Kaotasin ise 20€ :(

 

Räägi selle inimesega msnis kes sind pettis mitte minuga ja laimate siin lambist mind, kui tõde tuleb välja saate warni lihtsalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.