Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Sain Scammi Vahvel.net kasutajanimi on tal "Blend"

Soovitatud postitused

Tahtsin müüa Rs kasutajat, aga sain scammi.. tõestus piltidel on olemas.. ==ÄRGE TEHKE KASUTAJAGA "Blend" TEGEMIST=== 2. pildil on pank enne, 1. pärast scammimist.

nüüd seletan ära kuidas aru saada, et ta scammis.

sellel pildil on kokku pandud msn history, pank, pildi tegemise aeg. sellel ajal, kui ta ütles, et ei taha acci osta, logis rsist ja msnist välja (pani msnile bloki vist). ma kohe logisin rsi sisse, sest see, et ta msnist välja logis tundus kahtlasena.. logisin sisse ja vaatasin panka - raha, ruunid, rune stuff oli läinud. tõestus, et ta scammis ja ma ise ei pannud mõnele teisele accile asju peale on järgmine: kuna ma tahtsin acci maha müüa koos kogu pangaga, siis on asjade teisele kontole ülekandmine välistatud.. ta oli oli mu kasutagaja kahtlaselt kaua niiöelda "statse ja panka vaadanud". Kohe kui ta msnist ja rsist välja logis, logisin ma ise sisse ja nägin et pank oli tühi.. vaadake viimase msni sõnumi aega ja pildi tegemise aega.. see on tõestus, et blend siiski scammis mind.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Raske tõestada, et scammis.

PMi pilte või asju ka on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Päris normaalne vend, hakkad niisama laimama.

Ma tahtsin kasutajat osta, sisse käisin vaatasin statsid ja questid üle ja ütlesin, et ei soovi osta.

Siis olen kohe scammer? Ja ausalt tunnista, et mina nende asjadega midagi tegin, äkki panid ise teisele kasutajale asjad üle või droppisid maha,et mina banni saaks.

Enne kui laimama tuled, siis mõtle ka.


213fyub.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis seal kahtlast, vaatasin statsid ple ja questid, questide järgi otsustasin, et ma ei taha seda acci ikkagi osta.

Mind ei huvita teie arvamus, mina olen süütu.

Hea katse mind süüdi lavastada poja.


213fyub.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mind ei huvita teie arvamus, mina olen süütu.

 

tohoh, tuleb rohkem välja kui arvata oskaks :D

 

Mis seal kahtlast, vaatasin statsid ple ja questid, questide järgi otsustasin, et ma ei taha seda acci ikkagi osta.

Mind ei huvita teie arvamus, mina olen süütu.

Hea katse mind süüdi lavastada poja.

 

ei tea jah, kumb osapool valetab ja vassib.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

kas ma niisama lampi ajan jama? ma võin veel tõestusmaterjale otsida.. pärast blendi sisselogimist oli pank läinud.. õnneks polnud midagi erilist, umbes 3.5m, aga ikkagi.. scammer. ja ma ei valeta, mul pole põhjust valetamiseks. lihtsalt ta kasutas minu usaldust ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

nüüd seletan ära kuidas aru saada, et ta scammis.

sellel pildil on kokku pandud msn history, pank, pildi tegemise aeg. sellel ajal, kui ta ütles, et ei taha acci osta, logis rsist ja msnist välja (pani msnile bloki vist). ma kohe logisin rsi sisse, sest see, et ta msnist välja logis tundus kahtlasena.. logisin sisse ja vaatasin panka - raha, ruunid, rune stuff oli läinud. tõestus, et ta scammis ja ma ise ei pannud mõnele teisele accile asju peale on järgmine: kuna ma tahtsin acci maha müüa koos kogu pangaga, siis on asjade teisele kontole ülekandmine välistatud.. ta oli oli mu kasutagaja kahtlaselt kaua niiöelda "statse ja panka vaadanud". Kohe kui ta msnist ja rsist välja logis, logisin ma ise sisse ja nägin et pank oli tühi.. vaadake viimase msni sõnumi aega ja pildi tegemise aega.. see on tõestus, et blend siiski scammis mind.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul on suva, mida sa proovid siin ikka rääkida, mina pole seda teinud ja asi korras.

Ära üritagi mind mustata.


213fyub.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

muutsin postitust, lisasin veel tõestust.. nüüd lõpuks saate kindlalt teada, et ta scammis.

 

---------- Post added 07-03-11 at 22:19 ----------

 

sina pole teinud? kes siis, kõik kadus ise? mul on kõik tõestused olemas.. sina oled seda teinud ja asi pole korras. julged teha julge ka tunnistada

 

---------- Post added 07-03-11 at 22:21 ----------

 

ja sa praegu rääkisid ennast sisse.. questide järgi otsustasid, et ei taha?.. hmm, msnis oli küll teine jutt.. ütlesid et ei taha sellepärast, et pole p2p. kas pole mitte kahtlane kui erinevat juttu ajad? sa scammisid mind ja jäid vahele ja asi on avalik, lepi sellega..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suht segane, ma ei saand midagi aru.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ja sa praegu rääkisid ennast sisse.. questide järgi otsustasid, et ei taha?.. hmm, msnis oli küll teine jutt.. ütlesid et ei taha sellepärast, et pole p2p. kas pole mitte kahtlane kui erinevat juttu ajad? sa scammisid mind ja jäid vahele ja asi on avalik, lepi sellega..

 

Loe seda ja peaksid aru saama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei võta omaks mingit scammi, ürita mida tahad.


213fyub.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ainuke huvitav asi on see, et minks peaks keegi kedagi paari milli pärast siin hakkama sõimama, kui ta ei ole mitte midagi teinud.Ma ei võta siit mingit suvalist venda ja ei hakka teda süüdistama mingi 10m varguses, kui nii ei ole olnud. Sellepärast arvaks, et see kes süüdistab räägib tõtt aga igasuguseid inimesi on niiet kindlalt ei oska midagi arvata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.