Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[SAMP] True Life RolePlay

Soovitatud postitused

True Life RolePlay

 

 

Tegemist on RolePlay serveriga, kus toimub tegevus Red Countys. Administraatorid on toredad ning mõistvad. Serveris on võimalik raha teenida Legaalsel ja Illegaalsel teel ja palju muud. Tule siia serverisse ise mängima ja kutsuge oma sõpru . Server areneb palju ja meie Skripterid näevad selle kallal palju vaeva. Tänan lugemast.

 

 

Serveri info :

 

 

Address: 80.79.113.44:7777

Players: x/50

Ping: x

Mode: trp v-0,1

Map: Red County

Foorum: http://tr-rp.rps.ee

 

 

 

Grupeeringud :

 

Politsei

Takso

Red County Media

Red County Haigla

 

 

 

Töökohad :

 

Mehaanik

Autovaras

Narkoärikas

Bussijuht

Kalastaja

 

Head mängimist TLRP Administraatori Tiim

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kena server, AGA.

Ikoonid on jälle Invision Roleplay'st kopitud. Ükskord said teile juba õeldud , kui sRP oli veel , siis te eemaldasite need, aga nüüd need jälle tagasi pandud ja täpselt nii nagu Invisionil - Skripter - Hall jne.

Kas te ise ei oska ikoone teha või midagi ?

Tõesti lame .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täiesti mõttetu server ju =) Väike copy-paste käib asja juurde, a mudu täitsa OK, kui välja arvata, et adminid ei taju vapsjee. Mulle meeldib 5+ server, +10 RP tasemega.

 

Joke!

Ma mõtlesin tõesti, et need paari kuulised serverid on nüüd ajalugu, kuid siis tuleb jälle keegi ja hakkab tegema neid mõttetuid servereid, kus nö. scripterid "TÕLKIVAT KIRIAVIKADEKA" ja oskavad mapinguid peale panna. :)


Elage nii kaua kui teil elada on jäänud , muud midagi .

 

Surm on lähedal =)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma arvan et pole mõtet vigiseda nende kallal, Kui inimene tahab ning suudab serverit teha siis talle on see võimalus ju antud :) Need kus ta need icoonid said pole üldse teie asi, Teie muretsege ikka enda pärast. Imet või mitte imet kuid keegi proff läks nicklamema et saada seal administraatoriks. Nimelt ( Ei taha mainet alla tõmmata) Northern Gaming olen matrix, keegi tark läks jutuga sinna et vot seal seal on ta arendaja et pakub vBulletini mistahes võib küll vihaseks ajada, hiljem kui teavitati meid siis olime üsnagi tänulikud et saime selle petturi kätte. Omanik väga usaldusväärne inimene ning normaalne tüüp. Ei tasu kritiseerida kui endal pole serverit olnud või kui on siis lihtsalt pole midagi välja tulnud. Igainimene proovib serveri teha ning see võimalus pole tal keelatud.


pilt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma arvan et pole mõtet vigiseda nende kallal, Kui inimene tahab ning suudab serverit teha siis talle on see võimalus ju antud :) Need kus ta need icoonid said pole üldse teie asi, Teie muretsege ikka enda pärast. Imet või mitte imet kuid keegi proff läks nicklamema et saada seal administraatoriks. Nimelt ( Ei taha mainet alla tõmmata) Northern Gaming olen matrix, keegi tark läks jutuga sinna et vot seal seal on ta arendaja et pakub vBulletini mistahes võib küll vihaseks ajada, hiljem kui teavitati meid siis olime üsnagi tänulikud et saime selle petturi kätte. Omanik väga usaldusväärne inimene ning normaalne tüüp. Ei tasu kritiseerida kui endal pole serverit olnud või kui on siis lihtsalt pole midagi välja tulnud. Igainimene proovib serveri teha ning see võimalus pole tal keelatud.

 

Seda küll, aga teha server nii, et tahtlikult copyda ikoone? Kuule c'mon, pole nii raske googeldada neid ja leida omale teistsugused -.-


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seda küll, aga teha server nii, et tahtlikult copyda ikoone? Kuule c'mon, pole nii raske googeldada neid ja leida omale teistsugused -.-

 

http://www.vahvel.net/showthread.php?67445-Invision-RolePlay-Midagi-enamat-kui-tavaline-rollim%E4ngu-server..-invision-rp.eu&p=974034#post974034

 

Koomik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Enne ikoonid, nüüd see, mis järgmisena?


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

HAHAHA.

Päris ärikad vennad koos seal ikka :D Nagu aru on saada, on nad licalt Red County Roleplay ära lõiganud ja oma nime asemele pannud :D

Ei tea palju ideid nad teistest servudest veel pihta on pannud..? Vaatasin, et servu nimi on ka hetkel Red County Roleplay(Sama mis logol enne oli) :D Kuigi, kui ma viimati servu andmeid checkasin, oli map nimeks Fort Carson :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Halb server. Anticheati pole..

Sõbraga jagasime paar milli laiali jne :D

Pange Anticheat, siis hea server!

Muidu edu.

 

Hale häkker oled, soovitan sul heaga minema siit ära.

 

Saan vist pointile, et sina häkkisid PlayOn-is ja PlayOn imes su sitta endale.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Hale häkker oled, soovitan sul heaga minema siit ära.

 

Saan vist pointile, et sina häkkisid PlayOn-is ja PlayOn imes su sitta endale.

 

Rahune maha Martin, LARP on nii kergesti hakkitav, et sa isegi ei kujuta ette.. irw.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Martin, sa muretse parem enda serveri pärast. Kuulsin, et paar su MODERAATORIT buggisid omale raha, vaata logisi :)

Ja iga TEINE on PlayONis häkkinud ja bänni saanud, ega tema ainus pole .

 

Üks asi veel, et defineeri väljend: PlayON Imes su sitta endale - kirjavead pohhui aga defineeri.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Martin, sa muretse parem enda serveri pärast. Kuulsin, et paar su MODERAATORIT buggisid omale raha, vaata logisi :)

Ja iga TEINE on PlayONis häkkinud ja bänni saanud, ega tema ainus pole .

Kui sa tahad öelda, et minu serveris moderaatorid buggisid omale raha, siis vaevalt, et kontrollin logisi, sest tean, et nad ei hakka buggima raha endale. Mis ajast minu serveril on moderaatorid, kui meeskonnas on ainult 1 moderaator?

 

Kui see osa oli mõeldud teema autorile, siis vabandan.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kust sa tead, et ka sinu moderaatorid on usaldusväärsed ja ei buggi ? Adminid / Moded, pole su serveriga nii tuttav. Igastahes ühe vennikese klassivennad peaksid su serveris adminid olema. Sul ei salvestu IGA funktsiooni kasutamine logisse - nii, et sa ei saa seda proofida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ütleme.. Allar on serveriadministraator ja mänginud väga kaua-kaua minu serveris. Samuti Sandriga. Ainuke moderaator meie serveris on Aleksei.

 

Ma siin vaatan, et kõigil raha on väiksemad kui 5,000 mänguraha. Ühtki neist ei ole üle 10,000 mänguraha.

 

Niiet ära aja paska, eks?


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aleksei.. hah, see mutt laseb kohe endale 10000000 peale. Ostis värgid/särgid juba ära, sestap polegi palju tal palju raha.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.