Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer Siiim.

Soovitatud postitused

Ehk siis kodanikunimega Siim Hallimäe Paidest Soo tänavalt. Müüb inimestele oma RS kasutajat, hiljuti ostis selle Modern. Nüüd müüb ta seda aga jällegi sythes. Siim Hallimäe MSNi aadress on [email:18yvqrxq]coolx216@hotmail.com[/email:18yvqrxq]

Mine vaadake nüüd sythesse: http://sythe.org/showthread.php?p=8203364#post8203364

 

Minu arvates enam kui piisavalt proofi selle sita kohta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mäletan jah, oli kinni vist isegi mingi aja:D

 

Tema rahaline karistus, mida ta ei suutnud ära maksta, sest ta on mingi algharidusega rott, asendati arestiga. Selle kohta netis vabalt kättesaadav informatsioon. Ilmselt tehti šokolaadisõõrik laiaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tema rahaline karistus, mida ta ei suutnud ära maksta, sest ta on mingi algharidusega rott, asendati arestiga.

ei ole eriti ilus teise kohta nii õelda. ei usu et sulle nii õeldaks, et see sulle meeldiks. siimu olen ka ise näinud. tean ka täpset aadressi. iga kell saaks kätte kui vaja aga ei näe vajadust.

 

hmm: muidu, konstaabli käest kuulsin, et politsei märtsi algusest enam mängudega seoses kelmuseid uurima ei hakka.

 

edu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ei ole eriti ilus teise kohta nii õelda. ei usu et sulle nii õeldaks, et see sulle meeldiks. siimu olen ka ise näinud. tean ka täpset aadressi. iga kell saaks kätte kui vaja aga ei näe vajadust.

 

hmm: muidu, konstaabli käest kuulsin, et politsei märtsi algusest enam mängudega seoses kelmuseid uurima ei hakka.

 

edu.

 

Noh, arvestades, et ta ei suuda trahve maksta ning hoiab hetkel kõrvale ligi 700 euro maksmisest, siis mina näen küll, et see mis ma ütlesin, on väga õigustatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Siiim nice job :D

Sythes pohhui ülelasta :D

 

Aga ,et eestis laseb üle see pahhapaha

 

Reaalselt pole ju keegi irl cashi kaotanud, Soul kaotas enda "profiti" vms, mis ta acci müügiga oleks saanud, jättes sellega andmed kasutajast z hermes z mingile kanada jorsile, ja nüüd mina (Siim) pean acci recoveryma Modernile tagasi, kui see kaob. Eelmises teemas ära seletatud jutt kandus nüüd uuesti siia üle.

 

Kus on point nagu?

Ma ei tee tehinguid, ja kui teen, siis Taneliga ja talle käin ette.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.