Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Bootable USB [Abi vaja]

Soovitatud postitused

Oleks vaja siis windowsi USB pulgale panna, olen proovinud mingit winflashi vms. aga ei saa hakkama..

Kui panen BIOS-ist boot from usb, siis tuleb ette " Remove disks or other media " Press any key to restart...

 

Ei tea enam, mis teha ja oleks abi vaja kiirelt, kes viitsib nt. õpetada siis lisage msni.

Tehingu saab ka kes tahab ^^,

 

 

Stenkaa,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kirjutan siia väikese õpetuse siis.

---------------------------------------------------------------------------------------------

FORMAT

1. Kõigepealt käivita cmd, leiad selle otsingust

2. käivita käsk "diskpart"

3. nüüd käsk "listdisk"

4. Sinu USB draivi ees peaks olema number, seda on sul vaja järgmise sammu juures, minu puhul on see drive 1

5. Tee backup oma USB-st , me teeme sellele formati, sisestades käsu "select disk 1" . Kindlasti pane nr 1 asemel enda draivi number.

6. Käsk "Clean"

7. Käsk "create partition primary"

8. Käsk "select partition 1"

9. Käsk "active"

10. Käsk "fs=NTFS" see võib võtta veidi aega, formattib.

11. Kui tehtud, käsk "assign"

12. Käsk "Exit"

-------------------------------------------------------------------------------

NÜÜD BOOTABLEIKS:

1. Sisesta oma Windows7 plaat, kui sul on iso siis kasuta virtuaalset draivi.

2. Kirjuta cmd-sse oma draivi nimi, kus plaat sees on, minu puhul drive d, ehk siis käsk "d:"

3. Käsk "cd d:\boot"

Nüüd on sul vaja oma USB draivi tähte ka, minu pugul on selleks G, selle saab teada my computerist

4. Nüüd siis käsk "bootsect /nt60 G:"

5. Sule cmd

Nüüd lihtsalt kopeeri terve windows7 plaadi failid USB-le, muuda BIOS nii, et ta bootiks USB-lt ja peaks hakkama tööle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Samas saab lihtsamalt ka, kui tuumafüüsikat arendada, kingstonil peaks olema täiesti selline programm, mis muudab USB bootableks, kui veidi nüüd ajurakke ja guuglit kasutada on see 2minuti töö.

 

Samas ma ei saa aru, milleks vaja üldse teha formatit väljaspool windowsi? Saab windowsis sees teha formatit samale partile, kui see variant ei sobi on alati võimalik oma primary parti kahandada ja panna uus windows teisele partile hiljem primary part ära kustutada. Viiruse ülekandumine on ikka suhteliselt väike, kui oma interneti ka ära keelad on protsent üsna väike.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Samas saab lihtsamalt ka, kui tuumafüüsikat arendada, kingstonil peaks olema täiesti selline programm, mis muudab USB bootableks, kui veidi nüüd ajurakke ja guuglit kasutada on see 2minuti töö.

 

:/ Inimene palub siit foorumist abi ja sina vastad minge otsi "guuglist" ja ,et see kõigest 2 minuti töö..haige lihtsalt.


banned.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.