Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

SCAMMER: JostP

Soovitatud postitused

Pean praegu kooli minema ja ei jõua pilte uploadida meie dialoogist aga sain sanata üle temalt.

Uploadin pildid pärast kooli, seniks EI SOOVITA TEMAGA MINGIT ÄRI AJADA.

 

EDIT:

Lubatud dialoog:

81645537.jpg

proof1y.jpg

proof2od.jpg

proof3zh.jpg

proof4o.jpg

Nii, JostP vastu on korralik proof olemas.

Kui sellest veel vähe on, et see TrAp. bannida siis annan infi juurde pärast, pmst nad tegutsevad koos :D Nice life faggots :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuule trap,saa võiks ültse kuss olla,küll aga targutad igal pool.Just lugesin su postitusi koguaeg pistad nina igale poole,aga asjalikku pole midagi ütelda.

Ma usun et see ei saaks nii olla aga korra arvasin et sina oledki see jostp.Aga jah parem ära targuta igal pool.Kui lugeda oskad siis näed et ta ei jõudnud hetkel pilte ülesse laadida ja teeb seda pärast poole seniks olge inimesed ettevaatlikud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule trap,saa võiks ültse kuss olla,küll aga targutad igal pool.Just lugesin su postitusi koguaeg pistad nina igale poole,aga asjalikku pole midagi ütelda.

Ma usun et see ei saaks nii olla aga korra arvasin et sina oledki see jostp.Aga jah parem ära targuta igal pool.Kui lugeda oskad siis näed et ta ei jõudnud hetkel pilte ülesse laadida ja teeb seda pärast poole seniks olge inimesed ettevaatlikud

 

Kuule ära paugu tattnokk, kui sul proofi pole saad aru siin midagi ei tehta.

Postita oma proof mida sa ulud. Inimene on tuntud nimega juba kõikidele ja sina käid ette veel, ei no LOLL oled sina pane oma mulk järgmine kord kinni targutaja."aga jah parem ära targuta igal pool", sulle ütleks parem ära vingu igalpool nagu väike tita. Lutt suhu ja vehkat

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule ära paugu tattnokk, kui sul proofi pole saad aru siin midagi ei tehta.

Postita oma proof mida sa ulud. Inimene on tuntud nimega juba kõikidele ja sina käid ette veel, ei no LOLL oled sina pane oma mulk järgmine kord kinni targutaja."aga jah parem ära targuta igal pool", sulle ütleks parem ära vingu igalpool nagu väike tita. Lutt suhu ja vehkat

 

Kuule mees...Sa oled küll sünndides end kuskilt nikastand"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ausalt asi ongi juba mõtetu:) No nagu ma rääkisin pole mul proofi panna aga sellel play4funil pidi olema nii et ootab...

 

Miks sa minu kallal siis nuruma tulid, ma ei otsi mingeid probleeme. Saab ka normaalselt rääkida aga ma pole süüdi, et sa scammi said ja minu peal oma viha maha elad. Ja ma ei targuta, avaldan oma arvamuse.

 

---------- Post added 03-03-11 at 11:20 ----------

 

TrAp. sul oleks aeg reegleid lugema hakata.

 

Loetud nüüdseks.

Vabandused.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Miks sa minu kallal siis nuruma tulid, ma ei otsi mingeid probleeme. Saab ka normaalselt rääkida aga ma pole süüdi, et sa scammi said ja minu peal oma viha maha elad. Ja ma ei targuta, avaldan oma arvamuse.

 

---------- Post added 03-03-11 at 11:20 ----------

 

 

Loetud nüüdseks.

Vabandused.

 

nüüd kui mode kirjutas, sittusid täis ennast ?

mõttetu tõmbleja oled.

Aga ootame ikka veel proofi :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Okei minupoolt kah siis vabandused,aga jah ega siin vahvel ja rune24 ongi suht ohtlik teema midagi osta ja müüa.Võiks hannavaatlus foorumist õppust võtta:) Asi ei olekski nii hull kui see raha ei oleks olnud kooli poolt söögi toetuse raha ennem praktikat,mõtlesin et suurendan seda summat väheke ostu/müük taktikaga:(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nüüd kui mode kirjutas, sittusid täis ennast ?

mõttetu tõmbleja oled.

Aga ootame ikka veel proofi :)

 

Sittusin täis?

Sul on ka mingi probleem v? Paljud juba kirjutanud no proof no ban sul vaja ka juurde kirjutada. Loe eelnevaid postitusi ka mitte ära mine kohe viimasele lehele ja siis pane lambi post. Mode kirjutab siis kirjutab, mina proovin reeglitest kinni hoida mitte nagu sina, kohe siia ja kedagi sõimama ja halvustama.

Sittusid ise ennast täis vot nii.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.