Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vihje Panga ülekannetega seoses (swed)

Soovitatud postitused

Ei tea kas õige teema aga infoks kõigile lihtsalt kes mingit äri teevad vms..

 

Peale kella 12't on üsna mõttetu kellelegi midagi müüa, hetkel ootan swed-swed ülekannet teist tundi. Mässive homo cunt lihtsalt see swed, helistasin ka. Ütlesid et mingi programmide hooldus-.-... Nkn lülitasid kõik serverid välja et elektrit säästa lol-.-.

 

Yeah...


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei tea kas õige teema aga infoks kõigile lihtsalt kes mingit äri teevad vms..

 

Peale kella 12't on üsna mõttetu kellelegi midagi müüa, hetkel ootan swed-swed ülekannet teist tundi. Mässive homo cunt lihtsalt see swed, helistasin ka. Ütlesid et mingi programmide hooldus-.-... Nkn lülitasid kõik serverid välja et elektrit säästa lol-.-.

 

Yeah...

 

swed on normaalne, aga SEB on eriti pedereeriv pank.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sa mõtled 12 öösel või päeval? Öösel läheb jah "broneeritud" aga päeval töötab ilusti. Mulle see ei meeldi üldse, et kui reedel kell 18.00 raha saadad Swed -> SEB või vastupidi, siis jõuab alles esmaspäev kell 12.00 kohale. Nüüd varsti teen Swed pangale lisaks ka SEB, vähem jauramist.

 

Märgin ära, et tööpäevadel Swedist -> SEB'sse kandes tuleb raha üle ainult kella 12-17.00 vahemikus. Kui 16.59 kannad siis jõuab 30-60 minutiga kohale, kui 17.01 kannad siis jõuab järgmine päev alles.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Märgin ära, et tööpäevadel Swedist -> SEB'sse kandes tuleb raha üle ainult kella 12-17.00 vahemikus. Kui 16.59 kannad siis jõuab 30-60 minutiga kohale, kui 17.01 kannad siis jõuab järgmine päev alles.

 

Puhas vale. Argipäeviti on seb-st swedi kuni kella 12 öösel. Nädala vahetustel tuleb hommikul kella 11.00 - 18.00 raha.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Puhas vale. Argipäeviti on seb-st swedi kuni kella 12 öösel. Nädala vahetustel tuleb hommikul kella 11.00 - 18.00 raha.

 

Minu teada on peale 17:00 alati raha tulnud järgmise tööpäeva hommikul / lõunal kohale, kui ntks Swedist SEBi saata ja vice versa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Puhas vale. Argipäeviti on seb-st swedi kuni kella 12 öösel. Nädala vahetustel tuleb hommikul kella 11.00 - 18.00 raha.

 

Oi said nüüd tarka panna. Ma ütleks selle peale, et hoia oma suu kinni, kui sa midagi ei tea, eks? Tööpäevadel 8.00-17.00 ja nv-l üldse ei liigu.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oi said nüüd tarka panna. Ma ütleks selle peale, et hoia oma suu kinni, kui sa midagi ei tea, eks? Tööpäevadel 8.00-17.00 ja nv-l üldse ei liigu.

 

Kuuled vana pask ma arvan, et olen sinust rohkem sellega kokku puutunud. Mul oli vaja kunagi peaaegu igapäev teha SEB-st swedi, ning tuleb täpselt nii nagu ma rääkisin.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuuled vana pask ma arvan, et olen sinust rohkem sellega kokku puutunud. Mul oli vaja kunagi peaaegu igapäev teha SEB-st swedi, ning tuleb täpselt nii nagu ma rääkisin.

 

"KUNAGI" Rõhutame sõna "KUNAGI". Ja vali oma sõnu. Annan sulle 500.-, kui nv-l saadad Swedilt sebile nii raha ära, et nv-l ka kohale jõuab.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Otse SEB-i lehelt:

 

Makse saaja pangast olenevalt võib riigisisene makse olla:

 

pangasisene

Pangasisese makse puhul on maksjal ja saajal kontod SEB-s. Makse jõuab saaja kontole üldjuhul kohe, aga mitte hiljem kui ühe tunni jooksul. Kui makse jõuab panka pärast kella 22, kantakse see saaja kontole eelpool nimetatud aja jooksul, kuid konto väljavõttes võib pank kajastada seda ka järgmise päeva tehinguna.

 

riigisisene

Riigisisene makse võimaldab teha ülekandeid SEB kontolt teistes Eesti pankades olevatele kontodele. Riigisisese makse saate algatada kas tava- või kiirmaksena.

Riigisisene tavamakse internetipangas või makseautomaadis jõuab saaja kontole samal arvelduspäeval, kui makse on tehtud enne kella 17. Pärast kella 17, laupäeval, pühapäeval, rahvus- või riigipühal tehtud makse edastatakse saaja panka järgmise arvelduspäeva hommikul.

Riigisisene tavamakse kontoris jõuab saaja kontole samal arvelduspäeval, kui makse on tehtud enne kella 15. Pärast kella 15, laupäeval, pühapäeval, rahvus- või riigipühal tehtud makse jõuab saaja kontole järgmisel arvelduspäeval.

 

 

Riigisisene kiirmakse jõuab saaja kontole samal arvelduspäeval, kui makse on tehtud enne kella 17.45. Pärast kella 17.45, laupäeval, pühapäeval, rahvus- või riigipühal tehtud makse edastatakse saaja panka järgmise arvelduspäeva hommikul. Teise Eesti panka jõuab kiirmakse 15–30 minuti jooksul.

 

 

Otse Swedi lehelt:

 

Pangasisene makse

Kui nii Teil kui ka makse saajal on Swedbanki konto, jõuab raha saaja kontole üldjuhul mõne minutiga, hiljemalt ühe tunni jooksul. Pärast kella 22 tehtud makse jõuab saajani hiljemalt järgmisel päeval. Pangasisene makse maksab internetipangas 0,16 eurot.

 

Tavamakse

Ülekanded teistesse Eesti pankadesse jõuavad kohale üldjuhul sama päeva jooksul, kui maksekorraldus on tehtud enne kella 17.20. Õhtuti, nädalavahetustel ja riigipühadel tehtud maksed jõuavad kohale järgmise tööpäeva hommikul. Tavamakse teistesse pankadesse maksab internetipangas 0,38 eurot.

 

 

Ja vaidlus lahendatud.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Igatahes, Swed - Swed peale kella 12 öösel, tuleb sulle maksete ajalukku et töötlemisel. Hommikul 8:30eks oli raha kohal igatahes nii et jahm. :D Mingi karm flamewar sai sellest?


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.