Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Marek Hannus - Foorumist Marek^^ = scammer

Soovitatud postitused

Kõik sai alguse sellest, et ma ostsin temalt kasutaja. Kasutaja oli minu käes 3-4 kuud võibolla ja otsustasin selle maha müüa. Paar nädalat hiljem kurtis ostja, et kasutaja on tagasi tõmmatud. Ei osanud midagi öelda ning hakkasin esimese omanikuga(Marek Hannus) rohkem suhtlema ja küsisin, et ega tema sellest midagi ei tea. Ütles, et tema seda tõmmanud pole ning pakkus et võib acci tagasi tõmmata.

Ma ütlesin selle peale, et pole vaja, mul samad andmed mis sul ning et proovin ise tagasi tõmmata.

Proovisin siis umbes 5 korda ja kogu aeg sai denied. Küsisin siis, et mis jama on et andmed on valed või midagi ja palusin tal kasutaja tagasi tõmmata. Aga selle asemel sain hoopiski blocki msnist ilmselt, kuna kaua aega pole teda seal näinud ning kokkulepitud ajal (kl 6) teda msnis ei olenud. Siis selgus, et see kellele ma selle kasutaja olin müünud, ütles et ta ei olnud emaili ega recce muutnud. Proovisin siis emailiga tagasi tõmmata ja voilaaa, sain kasutaja kätte.

Selline IP vaatas mulle otsa.

 

30ms275.png

 

Lasin siis Dumby'l kindlaks teha kelle IP see on... Ja mis selgus, IP kuulub kasutajale Marek^^ ehk siis see sama vend kellelt ma kasutaja ostsin. Ja parool oli ka paar tundi hiljem vahetatud, ehk siis ta oli selle uuesti tagasi tõmmanud. Täna proovisin veel emailiga tagasi tõmmata aga enam ei saanud.

Pidin kõik andmed sisestama mis ma teadsin ja sain denied.

Msnis pole ka teda näinud ehk siis nagu varem öeldud olen siis ilmselt teda listsist kustutatud.

 

Ootan siis Marekilt raha tagasi, ja et ta võtaks minuga ühendust, et arutada summat mis ta võlgneb teistele inimestele.

Palun ärge teda veel ära bannige, tahaks näha mis tal enda kaitseks öelda on.

Kui kellegil aga on Marek Hannuse kohta mingeid andmeid, tel nr, elukoht või vanemate kontaktandmeid siis oleksin väga tänulik kui keegi need mulle PM'iks :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui kellegil aga on Marek Hannuse kohta mingeid andmeid, tel nr, elukoht või vanemate kontaktandmeid siis oleksin väga tänulik kui keegi need mulle PM'iks :)

 

on olemas nii elukoht, telefoni number, vanemate number ja paari tutava msn + telefonid.

ainuke asi et, tänu mõnele rune pedele, ma neid andmeid aitäh eest ei anna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ostsin selle kroonides 250.- vist või midagi. Aga asi hargneb omakorda nii kaugele et see kellele mina müüsin oli sinna peale pannud 100M , nii ta mulle on öelnud. Ja see on juba omakorda 40eurot. Kui ma viimati sees käisin (eile) oli 1päev ja 4h veel selleni aega kuni pank pin maha läheb. Niiet kahjud on päris suured.

on olemas nii elukoht, telefoni number, vanemate number ja paari tutava msn + telefonid.

ainuke asi et, tänu mõnele rune pedele, ma neid andmeid aitäh eest ei anna.

Mai saanud nüüd aru, et miks sa neid andmeid ei taha jagada? Õiglus on vaja ju jalule seada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ärge kalduge palun teemast kõrvale. Kui teil on midagi tarka öelda siis palun.

Teema tegin selleks, et saada kontakti Marekiga ja et ta saaks aru et mul on tõsi taga. Proovisin ta telefonile helistada, kuid ignoreerib mind. Järgmine samm on ilmselt vanemad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Marek^^, annan sulle aega 24h, et see jama korda ajada, kui järgneva 24h jooksul edusamme ei ole oled banned.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.