Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kasutaja Bat for lashes

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tahtsin osta talt 25m, mõtlesin et 24 tehingut käin ette aga järjekordne scammar?

Kahjuks panin ma msni vestluse kinni aga et makse on sooritatud see on olemas. Ühesõnaga keegi teab tema kohta veel andmeid või midagi ?

http://www.vahvel.net/member.php?5861-bat-for-lashes


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Järgmine jobu kes enda arvega külma tegi ?

Bat for lashes sul on vedanud, et keegi su kohta menti avaldust pole teinud veel...

Kui sa scammid kellegilt rsgp siis ei huvita see mente vapsee aga kui juba IRL raha siis on asi nutisem..

Anyway dfjG mine tee menti avaldus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Selles mõttes et mis mul võimalus teha kui mul ei ole meie vestlusest tõendit, ainult makse pilt ?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minu abiline

 

Lisage msn:kassakiorjandus@rps.ee kui süüdistus vastab tõele saate kõik ta andmed

 

Aitäh!


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.