Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kuna võrumaale tullakse lööma?

Soovitatud postitused

~3 aastat juba hiirod tulevad võrumaale,

 

isiklikult ootan küll neid pärdikuid, prillid ees n shiiiiiit.

Story selline, et kes tahab võrru tulla andke teada mulle onju ja siis saame kokku ega te koguaeg kambaga ei pea tulema mul ka kamp ju olemas ja värki teeks 1 v 1 nagu runes nonmultis vms :D:D haha so funny shit

nagu kambaga on ka fun aga keegi võib nuga saada kogematta seda küll keegi ei taha ju või mis ?

 

Okei neiukesed kes võrru pidid tulema, i guess .... NÄEME SIIS :D?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tere Revo, kuidas läheb?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

wtf , sa vapsee e-hero ?

Ma isiklikult arvan ,et sa mingi 15 ? Muidu sa sellist paska siin ei toodaks , ning kui isegi kohale tullakse siis vaevalt,et sina ja sinu nn kamp kohale tuleb.

Ja veel see pm nagu ähvarduskiri ju ? mingi noakangelased seal võrumaal tõesti .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tere Revo, kuidas läheb?

 

nahhui mulle revo ütlevad kõik tra ma pole revo.

revo on võru kusimaid vendasid igapäev saab kuskil peksa...

 

revo on madal rott oleks tore kui ei ütleks mulle enam revo kui mu nime tegelt ei tea :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
~3 aastat juba hiirod tulevad võrumaale,

 

isiklikult ootan küll neid pärdikuid, prillid ees n shiiiiiit.

Story selline, et kes tahab võrru tulla andke teada mulle onju ja siis saame kokku ega te koguaeg kambaga ei pea tulema mul ka kamp ju olemas ja värki teeks 1 v 1 nagu runes nonmultis vms :D:D haha so funny shit

nagu kambaga on ka fun aga keegi võib nuga saada kogematta seda küll keegi ei taha ju või mis ?

 

Okei neiukesed kes võrru pidid tulema, i guess .... NÄEME SIIS :D?

 

sa oled ikka tõsine netihiiro ja pubekas,vaata mis juttu sa suust välja ajad hälvik....ma saan aru nii,et hävlik revo tegeleb ainult pettustega vms


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis mõttega sa siia ültse sellise teema teed? .... SIND NAERDAKSE SIIN LIHTSALT VÄLJA ! lol :D :D :D

 

EDIT: Sa oledki järgmine MMA superstaar, kes käib foorumites omale inimesi otsimas, kellega kakelda. Ja raudselt su suurim iidol on Chuck Norris, kuna su jutt on lihtsalt liiga ulme -.- (noad värgid möllud, ise 15 :D)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Keegi kunagi ip-banni peale on möelnud?

Need Pehlakud ja Kelpid võiksid kõik ammu juba ip banni all olla.

 

Mis sest ip bannist kasu oleks kui ip muutub, ja keegi võib endale sama ip mingi aja vältel saada , siis tema ka siit banned kuni ip muutub:D


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tont on tont, ma läheks küll huvipärast võrru, keegi oleks käpp täna? korjaks teepealt rahvast peale :P

 

Sa saaksid seal võrus nii haigelt vastu hambaid, et sa ise ka ei usu. Arvad küll, et oled kõva löömavend, aga usu mind Kelbid ja need isegi taovad su ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa saaksid seal võrus nii haigelt vastu hambaid, et sa ise ka ei usu. Arvad küll, et oled kõva löömavend, aga usu mind Kelbid ja need isegi taovad su ära.

 

väga kahtlen,et ta ära saab mingi võru pubekatelt..xd


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.