Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

vajan ip kohta kiiret infot! kõik lubatud!

Soovitatud postitused

niisis mul varastati just pangast 53m väärtuses asju, kui selle värdja elukoha teada saan lähen lihtsalt kallale, juba 2 juhtum sama ipga

lihtsalt nikuvad mu ajud ära, saan hoo sisse, ja jälle wtf pant tühi

 

palun mõnel hackeril selle ip kohta kõiksugu andmeid!

 

pilt siin:

 

Untitledsssssssssssssssssssssssssssssss.png

image host

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See ei ole vist üldsegi Eesti IP aadress. Arvatavasti on sul mingi viirus sees ja keegi tühjendab su panka aeg ajal. Scanni arvuti üle, kustuta viirused ja vaheta parooli. 53M on tühine summa, selle pärast küll ei maksa kallale minna, eriti siis kui too tegelane Eestiski ei ela.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jep. Nagu Dock juba ütles, siis see pole Eesti ip-gi üldse. Kardan, et oled lihtsalt keylogged.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

my ip näits et united kingdom


:cheers:doh:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kusjuures selle taga võib olla "525 private serveri omanik" sest sain ise ka samalõpulise ip'ga 2-3x cleaned, sellessuhtes et seda on sul võimatu leida, lihtsalt tee format või puhasta arvuti spywarest, sul on arvutis rat, e. remote admin tool. saab su desktopi näha, ja saab su logifaile endale, arvuti rat pole eriti detectable ka, anyways see 54m pole küll summa mille nimel peaksid siin kõvasti nuhki hakkama mängima, kaotasin kokku 1bil vähemalt sowat :D elu läheb edasi, oled runescapes natuke vaenem siis oled, järgmine kord oled tark lihtsalt ja vaatad enne priva servude webclienti html koodi mitte ei hakka kohe cachet alla laadima .

 

peace

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

paistab jah ,et see ip on välismaa oma ja seda pole kerge ülesse otsida kes too olla võib aga mina pakun ,et tee oma arvutile viiruse tõrje ja kui sul pole viiruse tõrjet peal siis hakkab varsti sul emal ja isal ka raha minema arvelt kui nad käivad sama arvutiga internetis ja teevad seal oma asju nii ,et tee viiruse tõrje ära..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Muideks ärge mängige privaat servereid lol.

Hacking.rs-is juba mitu serveri omaniku üritab teistega diili teha, et teevad teie looti 50/50 aka pooleks ja siis hacking.rs hacker annab serveriomanikule RATs-i faili ja ta viskab selle teie niiõelda "client update"-i sisse ja kui te nüüd selle uue kliendi tõmbate siis ongi voilla rats sees teil.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

keegi äkki teab mõnda tasuta viirus tõrje programmi?

ma arvasin ise kah et välismaa ip.

epicbotis on keylog sees. 2 päeva pärast allatõmbamist pank tühi.

siis kustutasin enamvähem kõik ära.

C formati lasin nüüd tühjaks, uus w7 ultimate peale...

loodan et sain sitast lahti.

kui arvuti ennem kõima panin oli mingi java jama sees, teen pildi sellest kuna seda ei saa kinni panna ja poole sekundiga paneb ennast ise kinni.

ennem tõmban uuesti epicboti ei asi õige oleks.

kui see on epicbotist siis hoiatan kõiki kes seda kasutavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
keegi äkki teab mõnda tasuta viirus tõrje programmi?

ma arvasin ise kah et välismaa ip.

epicbotis on keylog sees. 2 päeva pärast allatõmbamist pank tühi.

siis kustutasin enamvähem kõik ära.

C formati lasin nüüd tühjaks, uus w7 ultimate peale...

loodan et sain sitast lahti.

kui arvuti ennem kõima panin oli mingi java jama sees, teen pildi sellest kuna seda ei saa kinni panna ja poole sekundiga paneb ennast ise kinni.

ennem tõmban uuesti epicboti ei asi õige oleks.

kui see on epicbotist siis hoiatan kõiki kes seda kasutavad.

Just said keylogged sellega ja tahad uuesti saada? Kõik kohad pasundavad, et see epicbot on scammer vms. Poiss, kuidas sa nii loll võid olla? :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
priva serverid on ohutud, aga webclienti lehe source ALATI VAADAKE et seal mitte ühtegi .exe asja sees poleks .

 

Loll jutt. Ma suudan nakatada .jpg viirusega, mis ei ole .exe file. Ja webclient ei pea ka olema .exe file-na. Üldjuhul kogenenumad coderid panevad clienti ühenduma läbi nende enda arvuti ja samal ajal, kui sa mängid laetakse sinu arvutisse viirus.

 

Kõige lihtsam on kasutada On-Screen keyboardi. See peaks olema olemas igal windowsil stardi all.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
on jah sees, uuesti c format puhtaks 100% ja w7 uuest peale, epicbot on keylog java põhine, pole mõtet downloadida kuigi alati ei saa see programm juurdepääsu sinu systemile.

 

Ega jumala eest ei tasu ju teisi inimesi kuulata. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seekordne postitus on nüüd üsna hiljaks jäänud. Õigupoolest nii hiljaks, et mul on homme juba uus kaalumine. Nii polegi mõtet seekord väga pikalt kirjutada. Eks ma pärast järgmist kaalumist teen pikemalt.

 

Okei, noo kuule, jääme ootama.

 

Aga mul endalgi üks küsimus ontopic, et mul on Processes all selline töötav asi nagu Tmonitor.exe , see ei või keylogger vms olla?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Okei, noo kuule, jääme ootama.

 

Aga mul endalgi üks küsimus ontopic, et mul on Processes all selline töötav asi nagu Tmonitor.exe , see ei või keylogger vms olla?

 

Tmonitor is the logging program created to monitor activities in PC Companion.

Pole täiesti kindel, aga see on kuidagi moodi seotud Sony Ericssoniga ja peaks olema kahjutu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

on olemas nod32 viirusetõrje siis on olemas http://www.kaspersky.ee/

need on suht head viiruse tõrjet..

tõmba anna ja pane viirtuse tõrje tööle endal ja vaata mis viiruseid leiad ja kui paned ära ise mitte kusagil netis käi ega midagi las teeb ära ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Epicbotil ei tohi salvestada parooli kohe saadakse teha sugulasel lasti sara full pihta sama ip-ga ja korra logis välja ja kohe sisse ja sara full oligi kadunud:D ja teisel päeval oli ta purel 30m see läks ka nagu niuhti 2ra :D

Alati kui kasutad mingit clienti peale m2ngimist kustuta viirus 2ra ja pane asjad panka ja bank pin peale ss kindel et alles ma kasutan ise ka epicboti :D mul endal pole yhtegi korda pihta pandud:D muidu siukse ip-ga sees kyll käidud:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tervist , uurisin ip kohta jah see on co oma , see on balc nett , ja ma kardan ,et teda hackida juba ei õnnestu vähemalt mull kuna mull 63 mb , ja neil võib küündida kiirus 300 mb peale ! nii ,et parem dosima mai hakka , Ja vb lejad infi siit http://www.hackforums.net , arvatavasti said maili peale keyloggeri , või tirisid omale kuskilt pilti kus sees oli keylogger . samas nad võisid kasutada ka masked ip , see tähendab seda ,et võlts ip ja btcentralplus on ültse webhost ! NB ! siit vb saad infi http://web-robot-abuse.blogspot.com/2006/09/just-what-is-btcentralpluscom.htmlterv , kevn !

 

---------- Post added 01-03-11 at 20:39 ----------

 

kuna ise tegelesin ka hackimisega , enam ei tegele kuna tõmmati julmalt vahele ja trahv oli päris mõnus ! aga ma võin proovid , uurida , mull sugulane on eesti kaitseliidus IT mees !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Loll jutt. Ma suudan nakatada .jpg viirusega, mis ei ole .exe file. Ja webclient ei pea ka olema .exe file-na. Üldjuhul kogenenumad coderid panevad clienti ühenduma läbi nende enda arvuti ja samal ajal, kui sa mängid laetakse sinu arvutisse viirus.

 

Kõige lihtsam on kasutada On-Screen keyboardi. See peaks olema olemas igal windowsil stardi all.

 

ON screen keyboard ei kaitse sind keyloggeri eest, mõtle veidikene miks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.