Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kaustad ja failid taastuvad

Soovitatud postitused

Tere! Selline probleem, et üritan teatud kaustu ja faile ära kustutada oma FTPst, teeb läbi nagu kustutaks failid ja kaustad, aga kui panen refresh siis on ikka alles. Need on ühed veebiskripti failid. CPanelist ka ei lase sealse online file manageri abil kustutada, ikka taastub. Minu mõistus on otsas, kuidas ja miks need failid taastuvad. :O

 

EDIT: LMAO :D Terves tolles kaustas igas alakaustas veel htaccess fail sisuga: DENY FROM ALL . Täiesti pekkis neid ei saa deleteda ka .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

CHMOD 777 proovisid lisada neile failidele? Proovi nii cpaneli kui ka ftp kaudu, mul oli ka kunagi nii ja mingitviisi sain kustutatud lõpuks :D.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mitte midagi ei aidanud siin :D Ühe targema vennaga proovisime teha, jamasime ~15 min. Ei midagi ei aidanud, CHMODe ei lasknud panna ega midagi. faile muuta ei lasknud jms.. CPaneli Legacy File Manager-iga saime lõpuks kustutatud... Ei tea mis neis failides siis oli, pmst mitte mingeid õigusi mul ei olnud nende failide ja kaustadega teha :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mitte midagi ei aidanud siin :D Ühe targema vennaga proovisime teha, jamasime ~15 min. Ei midagi ei aidanud, CHMODe ei lasknud panna ega midagi. faile muuta ei lasknud jms.. CPaneli Legacy File Manager-iga saime lõpuks kustutatud... Ei tea mis neis failides siis oli, pmst mitte mingeid õigusi mul ei olnud nende failide ja kaustadega teha :D

 

Unustasin mainida selle legacy file manageri kohta :D, selle abil ma kustutatud saingi. Aga tore kui korda said ;).


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.