Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[ÕPETUS] Kuidas lisada oma veebileht Neti.ee kataloogi

Soovitatud postitused

VIP

http://neti.ee

 

Esiteks valite kategooria kuhu tahate, et teie veebileht lisataks.

[spoiler=Pilt1]2vj7o9l.png

 

 

 

See järel paremalt nurgast "Lisa"

[spoiler=Pilt2]e7nw41.png

 

 

Peale seda, täidate järgnevad kõik lahtrid.

[spoiler=Pilt3]1079quw.png

 

 

Siis "Esitate" , ja jääte ootama ja lootma, et kui teie veebileht üle kontrollitakse, et see ülesse lastakse! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See on küll tore, et sa selliseid õpetusi teed ning ma ei välista, et see kellegile kasuks võib tulla, kuid sa võiksid proovida mõnele veidi raskemale ja keerulisemale teemale õpetust teha, mitte selliseid labaseid ja lühikesi õpetusi.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See on küll tore, et sa selliseid õpetusi teed ning ma ei välista, et see kellegile kasuks võib tulla, kuid sa võiksid proovida mõnele veidi raskemale ja keerulisemale teemale õpetust teha, mitte selliseid labaseid ja lühikesi õpetusi.

 

Inimene tahab embleemi jäta ta rahule, ise nuputasin selle välja mingi 10 aastasena kui tegin ruunis clani ja tahtsin koduka sinna panna.


d6.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Inimene tahab embleemi jäta ta rahule, ise nuputasin selle välja mingi 10 aastasena kui tegin ruunis clani ja tahtsin koduka sinna panna.

 

Millal sa juba kümneseks said, poja?

 

Esiteks, ei ole vaja iniseda, kui mina oma arvamuse siia postitan. Teiseks ma kirjutasin, et ma ei välista, et see kellegile kasuks võib tulla.

NB! Ma ei soovi oma postitusele kommentaari, niiet lõpetage reostamine.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Millal sa juba kümneseks said, poja?

 

Esiteks, ei ole vaja iniseda, kui mina oma arvamuse siia postitan. Teiseks ma kirjutasin, et ma ei välista, et see kellegile kasuks võib tulla.

NB! Ma ei soovi oma postitusele kommentaari, niiet lõpetage reostamine.

No offence, kuid tegu on vabaaja foorumiga ja sa ei saa keelata sinu postituste kommenteerimist :)

 

OnTopic: Väga hea õpetus, ise pole varem märkanudki, et nii saab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
No offence, kuid tegu on vabaaja foorumiga ja sa ei saa keelata sinu postituste kommenteerimist :)

 

OnTopic: Väga hea õpetus, ise pole varem märkanudki, et nii saab.

 

No offence, aga ma ei polegi seda keelanud, ma lihtsalt ei soovi oma postitustele kommentaare. Palun lugege tekst korralikult läbi ennem, kui ennast lolliks hakkate tegema.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.