Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[ÕPETUS]Kuidas paigaldada Android telefonile ClockWork Recovery mod

Soovitatud postitused

VIP

Navigeerimine menüüs:

Volume Up / Down et liikuda menüüs alla/üles

Home nupp, et avada valikut

Back nupp, et minna tagasi.

 

Paigaldamine:

 

Tõmba 2.5.1.3 ClockworkMod Recovery ZTE Blade'le - http://loadbalancing.modaco.com/download.php?url=paul/blade/recovery-clockwork-2.5.1.3-blade.img

 

Tõmba endale ka "fastboot" - http://loadbalancing.modaco.com/download.php?url=paul/fastboot.zip

 

Pane need mõlemad asjad endale telefonisse

 

Lülita telefon välja ning eemalda aku umbes 5-ks sekundiks. Eemalda telefon vooluvõrgust

 

Pane aku tagasi ning lülita telefon sisse hoides "Volume up" nuppu all. Pilt jääb seisma rohelise androidi pildi juures.

 

Ühenda telefon arvutiga.

 

Paki lahti fastboot.zip fail.

 

Ava arvutis command prompt ning pane sinna fastboot kaust ning kirjuta järgnev "run 'fastboot-windows flash recovery recovery-clockwork-2.5.1.3-blade.img"

 

Kui see lõppeb, siis kirjuta "fastboot-windows reboot"

 

Kui telefon restardib, on kõik õigesti tehtud ning su telefonile on paigaldatud clockwork recovery.

 

 

Õpetus on täielikult koostatud minu poolt ning ma ei keela teil ilma minu loata seda kopeerida mõnele muule saidile. Ja kui ma isegi keelaks, arvatavasti poleks sellest tolku, kuna keegi keelust kinni ei peaks.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Uuem operatsioonisüsteem telefonile, nt. saad paigaldada uuema operatsioonisüsteemi vanemale telefonile.

 

See pole operatsioonisüsteem. See on selline asi nagu arvutil bootmenu.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.