Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[ÕPETUS]Kuidas installeerida Froyo 2.2 telefonile ZTE Blade

Soovitatud postitused

VIP

Kõigepealt ütlen ära, et sa teed kõike omal vastutusel, ning mitte keegi teine ei vastuta selle eest, mis sinu telefoniga juhtuda võib.

 

Varuge oma tähtis informatsioon(numbrid jne) kuskile, kuna selle protseduuri käigus võib see kaotsi minna.

 

Kõigepealt, et sa saaksid oma ZTE-le paigaldada Froyo, peab olema sul telefonisse paigaldatud Clockwork Recovery. Selle paigaldamise kohta õpetuse leiad SIIN

 

Alustame siis Froyo 2.2 paigaldamisega.

 

1. Kõigepealt pead tõmbama Android 2.2 Froyo Custom ROM oma telefoni jaoks, salvesta see oma arvuti desktopile või mujale, kuhu soovid.. Selle faili saad sa siit: http://www.dmpwap.net/update.zip

 

2. Nüüd pane see update.zip enda telefoni mälukaardile.

 

3. Lülita oma telefon välja ning lülita sisse uuesti Clockwork Recovery modis. Clockworki instruktsioonid leiad üleval antud teemast.

 

4. Kui sa oled bootinud Clockwork recoverysse hoides all lülitusnuppu ning Volume up nuppu korraga., kasutaVolume Up / Down et jõuda pardatsioonide menüüsse.

 

5. Kui sa oled jõudnud "select partitions" valiku peale, vajuta "home" nuppu.

 

6. Kui oled jõudnud "Select Partition" Menüüsse, navigeeri "Wipe Data" peale ja vajuta "Home" nuppu

 

7. Nagu tegid eelmist käiku, tee "Wipe Cache and System" samamoodi.

 

8. Kui see on tehtud, siis mine Clockwork recovery peamenüüsse tagasi, vajutades 2 korda "Back" nuppu.

 

9. Nüüd keri alla kuni "Flash Zip From SD card" valikuni ja vali "Update.ZIP" fail mis sa ennem mälukaardile panid ja vajuta home nuppu.

Nüüd hakkab ta nö uut pardatsiooni installima.

 

10. Nüüd oota kuni see protseduur lõpuni jõuab. Mitte mingil juhul ära katkesta installeerimist, kuna see võib telefoni süsteemi hävitada.

 

Kui protseduur on lõpule viidud, siis telefon restardib ning Froyo 2.2 on edukalt paigaldatud.

 

Õpetus on täielikult koostatud minu poolt ning ma ei keela teil ilma minu loata seda kopeerida mõnele muule saidile. Ja kui ma isegi keelaks, arvatavasti poleks sellest tolku, kuna keegi keelust kinni ei peaks.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.