Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mis teil viga on? Loe enne kui ostad!

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Miks te ostate "Mille" "Pinne" mingitelt suvakatelt?

 

Näiteid usaldusväärsetest membershipi müüaitest :

2hpkufp.png

j8cej9.png

mab921.png

 

Näiteid usaldusväärsetest millide müüaitest :

29e5ag.png

15x4mk2.png

 

Aga? Kellelt ostate teie?

v3ovwo.png

6p3jex.png

2evt4hz.png

 

Ma saan aru, et te tahate kiirelt mille, võibolla isegi odavamalt. Aga ei ole ju raske kasutada MM-i, kasvõi maksta talle see 1€. Isegi kui Usaldusväärsetel pinni-, millimüüatel ei ole mille/pinne ning te soovite osta kellegilt teiselt... KASUTAGE MM!!!!

 

Sama on kasutajate puhul, kui te ei osta usaldusväärselt isikult a.la 3 tehingut FEB2011 liitunud. Siis palun kasutage samuti MM, te ju raiskate mõttetult oma raha... Lähen tunnike paar rohkem andmete kontrollimise peale, elate üle, vähemalt ei kaota 15-20 €!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

vöi siis osta 4€ eest pin ja maksa 1€ mm'ile ning saad ikka odavamalt kui yep müüb. absurdsed hinnad tal muidu :)


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Inimesed üritavad saada odavamalt. Selles suhtes, et üritatakse pinni osta näiteks 3euri eest, saadaks üle ja üritatakse veel osta 3euri eest, saadakse jälle üle siis ragetakse. Alles oli siin üks tegelane kes sai 4 korda, kahe päevaga üle kuna üritas pinni osta. Selle asemel oleks võinud natuke rohkem kulutada, et kellegilt usaldusväärsemalt osta, nii, et vähem oleks ta ikka kaotanud. Oleks pinni saanud ja ülejäänd raha alles jäänud.

 

Üks asi mida veel ei teha on see, et PMi ei loeta korralikult. Vaatavad, ahah saatis PMi, olgu viskan papi ette. Siis kui ülesaavad siis vaatavad oii nii usaldusväärne scammis, pärast mõtlevad ja loevad PMi korralikult läbi ja mõistavad, et said kolmanda isiku skeemiga üle.

 

Ei jaksa hetkel detailselt seletada.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Inimesed üritavad saada odavamalt. Selles suhtes, et üritatakse pinni osta näiteks 3euri eest, saadaks üle ja üritatakse veel osta 3euri eest, saadakse jälle üle siis ragetakse. Alles oli siin üks tegelane kes sai 4 korda, kahe päevaga üle kuna üritas pinni osta. Selle asemel oleks võinud natuke rohkem kulutada, et kellegilt usaldusväärsemalt osta, nii, et vähem oleks ta ikka kaotanud. Oleks pinni saanud ja ülejäänd raha alles jäänud.

 

Üks asi mida veel ei teha on see, et PMi ei loeta korralikult. Vaatavad, ahah saatis PMi, olgu viskan papi ette. Siis kui ülesaavad siis vaatavad oii nii usaldusväärne scammis, pärast mõtlevad ja loevad PMi korralikult läbi ja mõistavad, et said kolmanda isiku skeemiga üle.

 

Ei jaksa hetkel detailselt seletada.

 

This.

 

Aga ikkagi, ma olen runemart-ist saanud 3m eest pini, olen saanud 4.50$ eest 3 pini, siin lihtsalt nii kirves, kõik tahavad kasumit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
This.

 

Aga ikkagi, ma olen runemart-ist saanud 3m eest pini, olen saanud 4.50$ eest 3 pini, siin lihtsalt nii kirves, kõik tahavad kasumit.

 

Aga siit saab siiski odavamlt kui Jagexilt ...!!


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kle hui ma ostan endale 6 euriga pini ju :D. lähen ühele teatud lehele saan sealt 4 doltsiga. See, et te "usaldusväärsed" olete ei tähenda et tea peaksite hindasi taeva poole kergitama koguaeg.


I'm a pro with the flow

I can go on forever tell me when to stop yo

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kle hui ma ostan endale 6 euriga pini ju :D. lähen ühele teatud lehele saan sealt 4 doltsiga. See, et te "usaldusväärsed" olete ei tähenda et tea peaksite hindasi taeva poole kergitama koguaeg.

 

Ma paneks ka hinna kõrgemale siis , maksate vähem saate üle maksate natuke peale ei juhtu midagi ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No keegi ei keela teil 3€ pinne osta 1 tehingu vendadelt.. aga risk on 50% et saate scammi, kui ette käite neile.

Ja siis läheb see 1 pin teile ikka kallimaks, kui usaldusväärsetelt osta :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See et inimesed scammi saavad oleneb neist endast ainult. Mind näiteks ei huvita üldse palju sul neid tehinguid on, tont teab millal sul mõni loll mõte pähe tuleb või millegi jaoks raha vaja on. Mina Sind ei tea, sa oled mingi suvaline tüüp kuskilt foorumist ju.


I'm a pro with the flow

I can go on forever tell me when to stop yo

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No keegi ei keela teil 3€ pinne osta 1 tehingu vendadelt.. aga risk on 50% et saate scammi, kui ette käite neile.

Ja siis läheb see 1 pin teile ikka kallimaks, kui usaldusväärsetelt osta :)

 

nagu ma ütlesin, alati on vöimalik mmi kasutada, ning 3€ pin+mm on odavam kui yepi 6€ pin


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No mis teha, kriis on neil vaja elatist teenida pinnidega.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mida vittu nagu?????

 

Mina olen xxx oo xxx, ja minu msn ei ole kindlasti mitte mingi kuradi [email:1apsh85s]mihkelolen@hotmail.com[/email:1apsh85s] , küsige enne alatai pm!!

Ja kui mingit tõestust ei ole, siis palun ärge süüdistage mind mingis scammis!!!!!!!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tegemist ei ole enam illegaal pinnidega.

Illegaalsed pinnid on nüüd patched.

+ vaevalt keegi enam chatides pinne nuiab..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.