Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammed Usaldus!

Soovitatud postitused

Tahtsin siis ostan RSGP aga sattusin scammeri otsa.Msn on tal [email:3ehuqlge]kevinariko@hotmail.com[/email:3ehuqlge] Oli plaanis osta 110mil ning algul kandsin siis 28€ SEB's talle ja siis 10,5 Swedi ning mul ise on SEB.Ütles et seb tuli raha ära ja siis andsin talle pildi kus kandsin talle Swedi 10,50€ ja ütles et korras on.Ning ütles et w10 lumb tuleks siis ootasin veits ja küsisin kus on ja ta ütles et seljataga siis küsisin et kas too (ei mäleta kasutaja nime täpselt) ja ta ytles et too jah ning siis logis sain msn-is blocki.

aaaa.png

aa.png

aaaaaa.png

ll.png

mmm.png

aaaa1.png

a2.png

lol1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis siin ikka, kui msn ja asjad klapivad, siis bann.


213fyub.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ou m4kron ma müüsin sulle 20mil ennist ja peale tehingut ütlesid et sul kiire?? ja oled nüüd vahvlis

saatis mulle sellise pildi: (on see fake?) Makse.PNG

 

muidugi on see fake,niimoodi siin foorumis päris palju foormulasi üle lastud ,loe veits scammeri teemasid saad targemaks..xd


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.