Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer: SanderOlen

Soovitatud postitused

Väga paha küll , kuid sa rääkisid msnis fake msniga . Ning samalajal üidi minult üks ostma mille . Tema küsis pm ning käskis sulle pm saata ´.

Ning maitegele pinnidega ka . Olid ise loll .


[sIGPIC][/sIGPIC]

Sanderolenv@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

lol, miks sa saatsid mulle pm-i, siis kui ma täpselt küsisin, ise ei taibanud, et lambist oleks nagu kohatu saata v ?

 

---------- Post added 20-02-11 at 20:29 ----------

 

http://www.vahvel.net/member.php?24425-Bebe see isik pm-is mulle ja andis väidetavalt sinu msn-i.


tumblr_m5fwkksWxl1ro3l0qo4_400.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mind lavastati süüdi !

 

Ja kuidas see ''tundmatu, kes su süüdi lavastas'' nii täpselt teadis mis mu kasutajaga toimus ? No, vähemalt sinu arvates. Selles mõttes, et sa rääkisid mulle sama juttu msnis et mu Vahvli kasutaja parool ''varstati ära '' vms ?

+ saatsid talle mitu pmi jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No , sina toppisid oma nina siia vahele pm'i saates, sina vastutad ka oma PM'ide eest ? Eks ?

Ega nii ei saa ,et sorri , ma olen süütu , mind lavastati süüdi ,

kui sind isegi lavastati siis sinu enda süüläbi , ning nüüd vastutad sina selle eest, ja sinu kasutaja on vahvlis ohus ja vsjo .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No , sina toppisid oma nina siia vahele pm'i saates, sina vastutad ka oma PM'ide eest ? Eks ?

Ega nii ei saa ,et sorri , ma olen süütu , mind lavastati süüdi ,

kui sind isegi lavastati siis sinu enda süüläbi , ning nüüd vastutad sina selle eest, ja sinu kasutaja on vahvlis ohus ja vsjo .

Mis on selles halba ,et ta pmi saatis ? Talt sooviti osta mille , tema saatis pmi.

Ülteb siis ,et "Ma ei saada pm kuna keegi vb lavastab mind süüdi."?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis on selles halba ,et ta pmi saatis ? Talt sooviti osta mille , tema saatis pmi.

Ülteb siis ,et "Ma ei saada pm kuna keegi vb lavastab mind süüdi."?

Mida sa ajad, õige müüja laseb ennem ostjal saata pm'i , mitte ei jaga enda pm'e lambikatele ,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida sa ajad, õige müüja laseb ennem ostjal saata pm'i , mitte ei jaga enda pm'e lambikatele ,

 

Sa oled loll? Kui ise sellise skeemi otsa satud siis häda lahti. Minuga nii juhtunud ning see skeem on ikka väga perfektne. Väga raske tuvastada... Ise sain alles siis aru kui vend oli välja loginud ning siis saatsin kiiruga PM'i, et kas oli skeemiga tegu, kuid sain juba sõimukirja vastu, et olen 35 tehinguga petis... See skeem on awesome lihtsalt. Ise oleksid pidanud vaatama kas on Sandri msn or not.. Siin ei olegi nagu kellegil süüd, kuid kahjuks on üks osapooltest petta saanud.


1oosox.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kasutaja, kes mulle "sinu" msn-i andis oli Blend.

 

Tiba napakas oled? Ma pole sinuga rääkinudki, ega veel vähem sulle kirjutanud kellegi msn-e.

Pluss ma ei teagi Sandri msn-i. Mõtle enne, kui midagi ajama hakkad.


213fyub.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tiba napakas oled? Ma pole sinuga rääkinudki, ega veel vähem sulle kirjutanud kellegi msn-e.

Pluss ma ei teagi Sandri msn-i. Mõtle enne, kui midagi ajama hakkad.

 

Kui sa hakkad midagi ajama, siis loe eelnevad postitused ka läbi, ma vabandasin, et läks sassi omg,

 

---------- Post added 21-02-11 at 00:15 ----------

 

Olgu mis on , ma olen süütu . Mul kästi saata mitu pmi kuna isik kellega rääkisin msnis , väitis mitukorda , et tal kadus nett ära

 

Kes sul selle käskis saata siis ? msni aadress.


tumblr_m5fwkksWxl1ro3l0qo4_400.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega see esimene juhtum pole !

Minu kontoga taheti L_A_K_S'ilt ka midagi rotti lasta .

 

Algul pidin pm saatma ühele kasutaja .

Sis ütles et saada mu teisele kasutajale ka pm .

Ja siis tuli välja et scämm .


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

SanderOlen

 

Ma juba tõstatasin selle probleemi aga unustasin ära / jäi kahe silma vahele.

Kes see sõber on sul siin foorumis kes unban andis?

 

http://www.vahvel.net/showthread.php?44092-SanderOlen

Said enam kui pooleteise aasta eest perm banned, scammimise eest. Keegi palun öelgu kuidas ta jälle unbanned on ja jätkuvalt inimesi üle laseb?

 

--

http://www.vahvel.net/showthread.php?61755-Scammer-BBONG-e-STEVEN&p=891139#post891139

http://www.vahvel.net/showthread.php?61755-Scammer-BBONG-e-STEVEN&p=891158#post891158

Kuidas on võimalik peale 1.5 aastat banned olemist ära tõestada, et teda lasti hoopis üle?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma pigem ütleks ,et tema hoopis mõlemad korrad "tillist" saanud. Otsest süüd pole tal kumbagis olnud. Vähemalt pole keegi otseselt tõestanud. Esimene kord sai ka tema üle. Ning see kord oli puhas lavastus. Vähemalt selline mulje jääb mul, kui erapooletul inimesel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.