Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

da_roxy@hotmail.com scammer "bat for lashes"

Soovitatud postitused

Okei see tont scammis mult 66$ paypalis.

Lugu on siis selline, et küsisin ühelt tüübilt kellega ma olen ennem päris mitu korda äri teinud, et kas ta tahaks osta, siis läks natuke aega mööda ja ta ütles, et tema ei taha aga tema hea sõber võtab kõik ära, mis mul on.. See kes mulle andis selle msni on "alari_kingu@hotmail.com". Kuna ma usaldasin seda alarit, siis ma olin nõus ka ette käima. Aga tuli välja, et mõlemad on hoopis scammerid.

Pildid:

kõige pealt siis see Alari soovitus siis:

 

33.PNG

11.PNG

22.PNG

 

nüüd siis see [email:2z1p0x0t]da_roxy@hotmail.com[/email:2z1p0x0t]

 

12.PNG

1.PNG

2.PNG

3.PNG

3d.PNG

4.PNG

5.PNG

7.PNG

 

Paypal:

 

ppp.PNG

ppp1.PNG

ppp2.PNG

 

 

Praeguseks vist aitab ka tõendeid peaks olema. Aga kui keegi ei usu siis võin näidata terve Veebruari kuu pangakonto väljavõtet ja sissetulekut ka.

Nii, et andke aga palun informatsiooni.

See kes aitab mul need 66$ tagasi saada saab vaevatasuks 10€

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina tegin ilusti tehingut temaga, käis mulle ette isegi, probleeme küll ei tekkinud...


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei oska muud öelda kui, et sa oled loll. Sa nägid, et ta on scamminud ja sa käid ette. Oh-no. Ei tea kas politsei aitab, kuid proovida võid, ~700 EEK kahjum nii, et vast midagi peaks ikka tegema. Btw, loom sa võid selle tüübi nime ja perekonna nime anda kui temaga tehingut tegid.. See tõnnison vms on raudselt vale :D


1oosox.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hmm... Võibolla oleksin ise ka üle saanud, kui oleksin ette käinud.. Ta kobapeale käis ette, me tahtsime MM kasutada, aga neid polnud online, siis ta käis ette.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ilus nime varastamine. Da Roxy oli minu kasutaja kõigis suuremates ülemaailma kuulsates foorumites. Juba sellise msni eest võiks inimesega mitte tegemist teha ...Namefakeritel on üks ainuke eesmärk - varastamine.

 

Loodan, et saad raha tagasi. Kuigi minu meelest peaks saama paypalis päris lihtsalt võtta raha tagasi, kui oled saatnud selle not verified kasutajale.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ilus nime varastamine. Da Roxy oli minu kasutaja kõigis suuremates ülemaailma kuulsates foorumites. Juba sellise msni eest võiks inimesega mitte tegemist teha ...Namefakeritel on üks ainuke eesmärk - varastamine.

 

Loodan, et saad raha tagasi. Kuigi minu meelest peaks saama paypalis päris lihtsalt võtta raha tagasi, kui oled saatnud selle not verified kasutajale.

 

return false;

 

Ei ole väga kahjuks, ise olen satnud mitmele non verified kasutajale ja ikka jäi nende kasuks, ise olen verified Non-US.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
return false;

 

Ei ole väga kahjuks, ise olen satnud mitmele non verified kasutajale ja ikka jäi nende kasuks, ise olen verified Non-US.

 

Nii ta on kahjuks...

Ja Desteny ma tõesti ei ole kursis sellega, et see sinu nimi on/oli :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
return false;

 

Ei ole väga kahjuks, ise olen satnud mitmele non verified kasutajale ja ikka jäi nende kasuks, ise olen verified Non-US.

 

Ok selge :)


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

see alari scammis 10 euri mul, tahtsin osta 25m..


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ilus nime varastamine. Da Roxy oli minu kasutaja kõigis suuremates ülemaailma kuulsates foorumites. Juba sellise msni eest võiks inimesega mitte tegemist teha ...Namefakeritel on üks ainuke eesmärk - varastamine.

 

Loodan, et saad raha tagasi. Kuigi minu meelest peaks saama paypalis päris lihtsalt võtta raha tagasi, kui oled saatnud selle not verified kasutajale.

 

Da roxy, sa keyloggisid inimesi kunagi :D? rsc aegadel ? :D Kuskilt see nimi tuttav..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui sul just veryfed paypal pole, siis on suht kellad, omast kogemusest tean, et kui dispute teed ja värki, põhjendad ära siis ikka pappi tagasi ei saa.Võin rängalt eksida ka aga ma pole ~3 korral saanud.


Be strong now because things will get better. It might be stormy now but it cant rain forever.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.