Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer - bat for lashes

Soovitatud postitused

ma logisin enne kui sa andid raha, näita pilti et sa andsid raha mitte ära tule alusetult süüdistama.

 

Ja õigemini ma ei loginud, ma panin läppari kaane kinni ja läksin teise tuppa ja selle aja jooooksul läks arvuti sleepi peale.

 

Nii et jah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma logisin enne kui sa andid raha, näita pilti et sa andsid raha mitte ära tule alusetult süüdistama.

 

Ja õigemini ma ei loginud, ma panin läppari kaane kinni ja läksin teise tuppa ja selle aja jooooksul läks arvuti sleepi peale.

 

Nii et jah.

Aga minu 40m?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga samas, pärast oli mingi vaen sellel millide müüjal ja nüüd võib tõesti ju alusetult süüdistada, mina hetkel ei ütleks küll, et see bat täielikult süüdi oleks?

 

Vaata minu teema ka tema kohta ja saad aru, et ta ongi varas. Kuid Vahvlis paistab nii olevat, et isegi tõenditega ei usuta siin. St enamus modesid äraostetavad või ma ei tea, mida nad selle eest saavad..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

no siin on ju täielik proof nagu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei saa kahjuks midagi teha ilma tõestus materjalita.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.