Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Maamees & Fake Gabriel

Soovitatud postitused

Täna siis kasutaja "Maamees" soovis osta mult accounti. Tüüp ei olnud nõus ette käima vaid tahtis middlemani, rääkis, et tal 1 tasuta kord alles MM kasutamiseks. Ta pakkus välja, et kasutaja "Gabriel" oleks middleman. Kutsus siis sisse niiöelda "Gabrieli" ning siis läks nende teater lahti. Kui palusin Maamehel ülekandest pilti teha, siis tuli sealt ainult kök-mök, et kas ma teen nalja. Kontrollisin selle "Gabrieli" msni ja oh üllatust, oh üllatust, tegu on mingisuguse fake gabrieliga. Ta MSN on: gabrielisaarna@hot.ee

fakegabriel.png


2i26ecyjb3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Heh:)

Fakt on see, et kuna see msn on ka mul igapäevaselt kasutuses siis sealt mingit sellist asja ei leia, et ma ostan niimoodi pinne vms.

Mingi fake msn oli veel minu oma täpselt ei mäleta. Kontrollige kindlasti ja laske PM saata!


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Proovis ka minu pure scammida:D:d

Rääkis et teeme OMM ja kutsus Gabi sisse:D:d

Jagasin kah kohe ära sest üks inimne kirjutas 2 msn-is ja seda oli aru saada....kui üks lõpetas kirjutamise siis teises algas:D:d:D:D See oli nii naljakas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

nonii mul ka skillerpeaaegu läks aga olin samuti tähelepanelik

selle gabrielisaarna@hot.ee-ga

gfscammers.bmp

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.