Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer bites hard

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Irw, alguses oli esimene omanik sugulane ju :D. Sitt vale..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ok fuck kid ära mind küll siia teemase kisu, andsin sulle õiged andmed ja värki, nagu sinu jutu järgi ma msnis aru sain ütlesid sa et "Ma panin emaili ja salaküsimused peale" miks sa siis enda andmedega tagasi ei võta ? või lisa üldse minu omad sinna juurde enda emailile.

 

best wishes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Dumby, sa oled peast ikka paras munn. Sitta sul nüüd tagasi makstakse.

 

Võtan seda, kui komplimenti aga sul oleks viimane aeg suureks saada.

Pane oma pisikesekene ajuke tööle ja mõtle, kas petturi unbanni hoidmine on tark tegu? Kasutab juhust, võtab niipalju kui võtta annab ning neid kannatanuid on palju rohkem. Did u get it? Unbanni ta kui vajalikuks pead, sul ju samasugused õigused nagu mul.

 

Parimat,

Sinu austatud M*nn.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Oletame, et ta nüüd maksabki tagasi. Siis mis mõte on ta unbännida, et saaks jälle üle lasta? idioot.

 

Ära oleta midagi. Bannimine annab talle veel suurema põhjuse raha tagastada. Pane ennast sellesse olukorda ja mõtle miks. ;)

 

Parimat,

~Idioot

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ära oleta midagi. Bannimine annab talle veel suurema põhjuse raha tagastada. Pane ennast sellesse olukorda ja mõtle miks. ;)

 

Parimat,

~Idioot

 

 

Vabanda, et ma kohe natukene koledaid väljendeid kasutan aga ma saaks aru kui mingi kasutaja kes on Annetaja/Usaldusväärne/Vanakooli kasutaja 4000+ postitusega kellest rahvas lugu peab. Aga t*ra mingine suvaline tont kellest 95% foorumi rahvast pole kuulnudki ainult tunneb tema avatari vb ära mis sa arvad, et sellisel t*ral on oma kasutajast kahju ja ta hakkab midagi kinni plekkima. Vaevalt küll.

 

Tsau.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.