Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kui suur on võimalus et ma võin sellise asja eest menti minna? (vaadake)

Soovitatud postitused

ütleme niimoodi et üks inimene 17 postiga postitas mu topicule et ostaks mu kasutaja 30 euroga ära, niisiis ta "isa" kandis krediidipangast minu swedbangile raha üle, ütlesin et ta teeks pildi, nii ta ka tegi, aga nägi kuidagi kahtlane välja ja ma andsin talle kasutajatunnuse ja parooli ja ütlesin, et homme kui raha on üle antud siis annan ka kausta kus on kõik andmed sees, no siis ta muutis passi ära ja hakkas sõimama mind et mina muutsin ta passi ära kuigi ma polnud midagi teinud, ja nüüd ähvardab menti kaebata mind homme. :D


2zhjc5l.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ära muretse. Sa ei lähe sellepärast menti. Sa võid ise ta menti anda dokumendi võltsimise eest. Mis nimelt krediidipangast see makse "pidi" tulema ning mis selle tüübi msn on? Õigesti tegid, et andmed talle ei andnud. See maksepilt on võltsing, see raha ei jõua mitte kunagi kohale.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sa ei saa seda "raha" kunagi kätte.

Vend üritas mult petta 250m ja hakkas juba "menti" helistama ja juba nädal aega möödas :D


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ment ei tee midagi sulle kuna on ilusti oeldud et kui summa uletab ule 1000kr siis alustatakse menetlust ja kui on alla 1000 siisei alustata kuna omal käel utlen et olen saand 900kr petta aga ei alustatud isegi juurdlust

 

Mine koju tagasi. Ole sel teemal kuss, kui sa ei tea, kuidas asi on.

 

Loom on ka ausaid inimesi , kes krediidipanka kasutavad. Ärge palun nii maha ka seda tehke sellepärast , kui mingivend üritab sellega scammida.

 

Sellepärast räägin, et praegu on see krediidipanga ülekande piltide võltsing üsna populaarne, kuna see on liiga lihtne.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mulle on kunagi isegi mu enda pangakonto väljavõte saadetud ja öeldud näe raha mul on :D

See oli ikka epic:D

Kuid jah kui tahtmist palju siis mine ikka tee avaldus võltsimise pärast.


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.