Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Tore ! Recovery,Borkao = scammer

Soovitatud postitused

Ühesõnaga käisin 200m ette talle, tal on korralikult postitusi ja tundus usaldusväärne, lasi üle.

Tegin pildid msni vestlustest jne, kuid mingi administraator on talle juba banni peale tõmmanud.

 

Siiski, oleks väga tänulik kui keegi oleks nii abivalmis ja selle tüübi kohta mingit infot annaks ;)

 

Teiseks scammeriks, kes lasi 50m üle on : Borkao, kellele käisin samuti ette kuna tundus usaldusväärne, pildid tehtud jne kui vaja, et banni see ohmoon saaks. Infot võib küll jagada, kuid ei usu et näruse 22 EURi pärast hakkan selle tüübiga jamama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mida sa ajad?

 

---------- Post added 16-02-11 at 18:22 ----------

 

traa, ma saatsin sulle pm eks=?

vittu,ma tegin just siis ühe teisega vennaga doltside tehinkut kes tahtsid mind üle alsta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis sa soovid pilte näha? samuti pm'st millest ma palusin sulle saata ning mida sa tegid.

Nii pingsalt ootasid, kuni ma sinust foorumisse topicu teeks, et 1 minut hiljem juba lasid oma käed käiku?

 

irw, ma pole mille ostnud sult? saad aru?

ma pidin mingile vennale doltse müüma lasi pm saata.järelikult siis saatsin sulle,vaata mis seal kirjas ka on eks!

mis selle venna msn on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Niiet lambist sellel ajal kui ma palusin sul pm saata selle kohta, et sina oled, JUHUSLIKULT JUST TÄPSEL MINUTIL, saatsid sa mulle pm'i? Gf nerd

Ja mis kuradi sama jutt? see 64 senti võib sul olla jutt dollaritest paypali kaudu, mida sa millide eest oleks maksnud. Ning nagu sa ka sellele jukule väitsid, et oota korra, ma räägin teise ostjaga. Samal ajal kui minuga hakkasid rääkima? kuule mees ära pläma enam, täielik bs tuleb suust välja sul

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Niiet lambist sellel ajal kui ma palusin sul pm saata selle kohta, et sina oled, JUHUSLIKULT JUST TÄPSEL MINUTIL, saatsid sa mulle pm'i? Gf nerd

 

foorumis on liikvel uus scamm süsteem.

ma vestlesin just msnis mingi vennaga kes tahtis doltse osta.

Siis sina saatsid mulle Pm saatsin sulle vastu.Kuid sa ei olnud sama isik kes soovis dollareid osta.

krt, vaata seda pmi ja seda mis msni vestluses kirjas on msnid adred ka ju teised!!Keegi teine esitles ennast minu foorumi nimega

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kus sa seda msni adret näed ? Mina näen ainult jukut ja mihklit ning minule esitlesid ka ennast mihklina?

 

kahju, aga sa oled liiga loll vend ,et millestki aru saada

vaata nüüd hoolega mis on pmis kirjas see juku ja mihkli tekst ja vaata mis msni vestluses on!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Niiet lambist sellel ajal kui ma palusin sul pm saata selle kohta, et sina oled, JUHUSLIKULT JUST TÄPSEL MINUTIL, saatsid sa mulle pm'i? Gf nerd

Ja mis kuradi sama jutt? see 64 senti võib sul olla jutt dollaritest paypali kaudu, mida sa millide eest oleks maksnud. Ning nagu sa ka sellele jukule väitsid, et oota korra, ma räägin teise ostjaga. Samal ajal kui minuga hakkasid rääkima? kuule mees ära pläma enam, täielik bs tuleb suust välja sul

 

Lolll, mina olengi JUKU

Krt, mitu ajurakku sul on?

 

---------- Post added 17-02-11 at 08:45 ----------

 

Niiet lambist sellel ajal kui ma palusin sul pm saata selle kohta, et sina oled, JUHUSLIKULT JUST TÄPSEL MINUTIL, saatsid sa mulle pm'i? Gf nerd

Ja mis kuradi sama jutt? see 64 senti võib sul olla jutt dollaritest paypali kaudu, mida sa millide eest oleks maksnud. Ning nagu sa ka sellele jukule väitsid, et oota korra, ma räägin teise ostjaga. Samal ajal kui minuga hakkasid rääkima? kuule mees ära pläma enam, täielik bs tuleb suust välja sul

 

Lolll, mina olengi JUKU

Krt, mitu ajurakku sul on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No tüübil on 2k+ postitust ning 34 tehingut, samuti ANNETAJA staatusega vahvlis. Ei oleks lihtsalt uskunud, et üle laseb selline vend.

 

Nii palju olen teada saanud, et elab Saaremaal, nimeks peaks olema Karl Põld

 

Ta nimi pole Karl Põld.

Nimi on tal: Mihkel Sikk

Elab vastseliines. klassivenna sugulane.

 

Olen isegi koos temaga jalkat toksinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No tüübil on 2k+ postitust ning 34 tehingut, samuti ANNETAJA staatusega vahvlis. Ei oleks lihtsalt uskunud, et üle laseb selline vend.

 

Nii palju olen teada saanud, et elab Saaremaal, nimeks peaks olema Karl Põld

 

 

Mihkel/Mikk Sikk ei pidanud olema?

 

Igastahes, ma MMisin eile tema ühte teist tehingut, kirjutan selle ka siia igaksjuhuks.

 

Elan ise ka saaremaal, aga sellist venda ma küll ei tea


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.