Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

NO KURAT , SCAMMERID IGAL POOL : THENAME - helari.s@hotmail.com , 17 euri üle

Soovitatud postitused

no mõtlesin et ostan 0.35 eest omale siis 50 milli , oli raha olemas , tegime teamwievriga ära , tal päris palju tehinguid , väga usaldusväärne tundus , käisin ette , tegin oma makse ära , logisin rsi , ütles et tuleb ka , ta nimi seal crystal pk o , tra ütles et tal log in please weit , ei saa sisse , teeb refreshi , ja nii ta kaduski , ma ei saa aru , tal nii palju ostnud , ja just mind scammib , kus siin loogika on ? ssss.jpg.html pilt ka siis.

 

isiku nimi : svetlana vares

 

panga konto : 1101179295

 

http://www.upload.ee/files/1129522/ssss.jpg.htm , pilt , ma küll ei tea miks seda mul siin teemas ei näita

 

kui isik minuga ühendust ei võta ja raha ei tagasta , olen ma sunnitud menti minema , ning isik peab varastatud summale veel lisaks valuraha maksma hakkama , nii et jah...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ma panin aga ma ei tea miks ei ole tulnud , selle http://www.upload.ee/files/1129568/sadsadsa.jpg.html , http://www.upload.ee/files/1129571/ssss.jpg.html - proofid , raha summa pole kyll suur aga vihane olen ikkagi

 

---------- Post added 16-02-11 at 18:13 ----------

 

nimi on tal svetlana vares , ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Thename oli vist tal siin foorumis nimi-

tahtis mult ka doltse osta MM ta ei olnud nõus kasutama ja ütles ,et annab ainult ette 40+teh. vennale endal tal oli 6:D

nagu ütlesin ,et kasutame MM sain vastu laise juba sain doltsid teiselt vennalt:d

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ma õnneks sain oma millid kätte :D suht imelik tundus jah see tüüp


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Noo miks sa nii ull oled ,et ette käid siis?

 

no persse vennal oli minust rohkem tehinguid + need oild jumala usaldusväärsete tyypidega tehtud , kaasaarvatud ka yakuzaa , kõik olid ette käinud , kõik said oma millid , no thad öelda sa ei oleks ette käinud ? lohh näitas veel raha ka ette tradeis ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
no persse vennal oli minust rohkem tehinguid + need oild jumala usaldusväärsete tyypidega tehtud , kaasaarvatud ka yakuzaa , kõik olid ette käinud , kõik said oma millid , no thad öelda sa ei oleks ette käinud ? lohh näitas veel raha ka ette tradeis ...

 

Yakuza nüüd küll usaldusväärne inimene ei ole.

Igastahes keegi on jõudnud ta ära bannida.

 

Teema suletud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.