Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

SCAMMER: teletips@hotmail.com/ tzumansi

Soovitatud postitused

Tere, esitan süüdistuse selle kasutaja vastu. Nimelt vahetasin temaga RS kasutajaid, ning kõik sujus hästi. Mina andsin ette, ning siis kui olin pw andnud, siis ta viivitas millegpärast koguaeg aega. Nii, siis andis ta enda pw ja logisin sisse. Tema küsis esimesi pwsid, recce jms. Esimesed pwd sain ma T6nnnilt, aga reccid olid minu peale pandud, ja andsin need ka talle. Tema mulle ei andnud esimesi pwsid. Järgmine hommik (15 veebruar) ma küsisin, et kas kõik korras? Siis ta väitis, et andmed kõik valed jms. Lõpuks ta ei teadnud vast ise ka, mida ta suust välja ajab. Lõpuks ta ütles: "Mida iganes.." ja logis välja.

 

msn1.bmp

msn2.bmp

 

Vahepeal ta ütleb, et tema vahetas ära pw, kuna mina andsin valed andmed, ning peale seda ütleb, et tema ei tea kummagi acci pwd, et tema pole vahetanud. Nüüdseks panin acci pendima, ning loodan, et saan oma acci tagasi.

 

---------- Post added 15-02-11 at 11:14 ----------

 

Moded, palun kontrollige, kelle IP see on:

Selle ip alt logiti minu kasutajasse viimati sisse. (tzumansi vast)

scamm.bmp

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.