Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

ETTEVAATUST kasutajaga Wreckie!!!!!!!!!!

Soovitatud postitused

Nimelt tüüp saatis mulle pmi, et müüb mulle usd ning tahtis raha ette saada. MA ei ole nõus ette andma talle, kuna liiga vähe tehinguid ja MM-iga ta ka nõus pole!! ÄRGE KÄIGE TALLE IGAKS JUHUKS ETTE!!!

wreckie.jpg

 

Ei viitsi lihtsalt sellise summa puhul rabeleda ja MMiga jamada, pigem kogun ja müün suurema summa. Selle pärast neutraalne panna on küll idiootsus, ise tean, kas müün ning kuidas, eks? Ja ise omad ühte positiivset ja tahad ette saada? Tasuta ei saa peksa ka..


Liige aastast 2007.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nojah, eks tee mida tahad. Nii lapsikut käitumist pole varem näinudki, ega eriti ei morjenda. Eks teised otsustavad ise, kas olen pätt või ei. No tõesti, mingi 4€ eest vaja MM otsida, läheb kauem aega ja rohkem sebimist. Parem jätan $ endale.

 

/Vaadates su liitumisaega ei teistsugust käitumist oodata, mingi 12 aastane siia sattunud jälle...


Liige aastast 2007.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Nojah, eks tee mida tahad. Nii lapsikut käitumist pole varem näinudki, ega eriti ei morjenda. Eks teised otsustavad ise, kas olen pätt või ei. No tõesti, mingi 4€ eest vaja MM otsida, läheb kauem aega ja rohkem sebimist. Parem jätan $ endale.

 

/Vaadates su liitumisaega ei teistsugust käitumist oodata, mingi 12 aastane siia sattunud jälle...

Irw, sõida seenele tõsiselt. Minu silmis oled sa kahtlane ja jääd ka kahtlaseks. Ja ma olen tunduvalt vanem, kui sina arvad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Karta on, et oleksid üle saanud. Õigesti tegid et ette ei käinud.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.