Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Prica Roleplay [ Unique Gamemode ]

Soovitatud postitused

- Prica Roleplay -

 

Tervist.

 

Prica kommuun on püsinud juba pmts üle aasta püsti ja meil on olnud nii tippu tõusmisi, kui ka mõõnasi. Paljud on meie kohta halba öelnud ja paljud on meid kiitnud ning me oleme uhke selle üle, kuna kriitikat peab ka vahel saama.

 

Tutvustan siis teile Pricat uuesti - nüüdsest alustame ise üles ehitatud Gamemodega.

Linn asub Fort Carsonis..

 

 

Miks Fort Carson?

See on väike külake ja saab rohkem RP'da, kuna näeb rahvast rohkem seal, mitte nagu LS, et mingi 10 inimese server ja harva saab Roleplay'd. Vaid läbi meta, kui keegi kutsub kellegi enda juurde läbi OOC.

 

Miks just meie?

Meie üritame aidata mängijaskonna soove ning abistame neid igatmoodi, kuidas võimalik. Ning nemadki peavad omaltpoolt meile vastu tulema headusega. Kellelegi ei meeldi, kui juhtkonda tullakse sõimama - meie oleme ikkagi ka inimesed ja me ei jõua kõigi juurde korraga.

Nagu varem mainisin, siis juhtkond on abivalmis ja on väga palju funktsioone, mida tavaliselt eesti serverites ei näe.

 

Mängumood

Nagu ennem sai öeldud, siis Gamemode on absoluutselt 0'ist üles ehitatud. Ei ole mingit LARP'd või Godfatherit. Vaid on endatehtud funkstioonid ja palju veel.

Alati kui leiate vea milleski, siis saab selles ka foorumis teatada.

  • Mängumood on absoluutselt 0'ist üles ehitatud.[/*:m:2oqxqfn3]
  • Hoonest sisenedes / väljudes - pilt moondub mustast heledamaks.[/*:m:2oqxqfn3]
  • Kui mootor on katki, siis sa ei saa seda käivitada. Vaid pead kohe mehaaniku kutsuma.[/*:m:2oqxqfn3]
  • Dialoogiga /abi[/*:m:2oqxqfn3]
  • Dialoogiga /andmed[/*:m:2oqxqfn3]
  • Andmetes ei näe raha, mis jätab metamise välja.[/*:m:2oqxqfn3]
  • Nime ei näita peakohal, näitab vaid ID'd. - Vähem metamist.[/*:m:2oqxqfn3]
  • Päikeseprillide süsteem - paned pähe, muutub ka pilt tumedamaks.[/*:m:2oqxqfn3]

 

 

Juhtkond

Praegu on juhtkonnas üpriski kriis, kuna alustasime reklaamimisega, siis meil on seal vähe veel liikmeid.

Alati võite ka ennast pakkuda, kuid selleks on vaja usaldust ja näidata välja, et just sina sobid sinna alale. Igaüht me ei võta

 

Programeerija

Martin

 

Serveri Haldaja

Martin

 

Administraator

Sander

Allar

 

Foorumi Moderaator

 

 

Informatsioon

Foorum: Vajuta siia, et registreeruda foorumis

Foorumi Host: phpBB

Serveri IP: Tulekul, avamisel.

__________

 

Loodan tõesti, et võtate asja mõistlikult ja mõtlete meiega liituda.

 

Soovib Parimat!

Prica Kommuun

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Seda et see GM nüüd seltsimees Prosineci poolt 100% ALGUSEST LÕPUNI tehtud on, ei usu ma ealeski. Mina ei suudaks ammugi teha GMi scratchist 100% ise valmis, vaevalt, et seda ka Prosinec suudab. Võibolla tõesti sa võtsid aluseks SQL complete GMi ja tegid sealtmaalt ise, kuid see pole algusest tehtud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kui sina ei suuda, ei tähenda, et tema seda ei suuda.

 

Mina ei suudaks ammugi teha GMi scratchist 100% ise valmis, vaevalt, et seda ka Prosinec suudab

Sellest lausest ma järeldan, et sa mõtled, et oled kõikvõimas ja oskad tõesti hästi scriptida? Ma ei kahtle selles üldsegi, kuid võin kinnitada, et ka Martin oskab scriptida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seda et see GM nüüd seltsimees Prosineci poolt 100% ALGUSEST LÕPUNI tehtud on, ei usu ma ealeski. Mina ei suudaks ammugi teha GMi scratchist 100% ise valmis, vaevalt, et seda ka Prosinec suudab. Võibolla tõesti sa võtsid aluseks SQL complete GMi ja tegid sealtmaalt ise, kuid see pole algusest tehtud.

 

Kahjuks tegin puhta lehest. Usu või mitte, eks see on su enda asi. :)


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sina ei suuda, ei tähenda, et tema seda ei suuda.

 

 

Sellest lausest ma järeldan, et sa mõtled, et oled kõikvõimas ja oskad tõesti hästi scriptida? Ma ei kahtle selles üldsegi, kuid võin kinnitada, et ka Martin oskab scriptida.

 

Ilmselgelt ei tea sa skriptidest just paljutki. Skripti otsast lõpuni kirjutamine võtab normaalse skripti puhul vähemalt pool aastat intensiivset tööd, kui ma Martiniga veel koostööd tegin, mis oli mitte rohkem kui 3 kuu eest, polnud ta veel mingisuguse scratch GMiga alustanud.

 

//edit - sinu kommentaari kohta minu skriptimisoskuste pihta, kui ma Pricas olin nädala scripter ning mu tööd hakkasid patchina ilmuma, kiitsid kõik mängijad seda patchi ning seejuures laitsid varasemaid Martini töid.

 

Kahjuks tegin puhta lehest. Usu või mitte, eks see on su enda asi. :)

 

Jep, ei usu. Mäletan küll missugune sinu skriptimisoskus oli, päris kindel olen et sa pole 100% igat tähte ise kirjutanud, rääkimata SQL sidususe süsteemidest jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lugupeetud 'chpp',

 

Normaalse skripti tegemine võtab kõvasti vähem, kui pool aastat. Toon näiteks invision-rp. Kuskil kuu aega on nad teinud skripti ja juba on sellest päris hea saanud. Ehk, saab ka kiiremini. Samas, ei tea sa äkki piisavalt Vooremäe'd. Ta oskab piisavalt skriptida, mis sest, et ta ei saanud kunagi aru kuidas teha 1-1..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eelmine Prica oli selline, iganädal uus kaart.

 

LOODAME ET SELLEST SAMA EI TULE! Sitta pole vaja toota!


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lugupeetud 'chpp',

 

Normaalse skripti tegemine võtab kõvasti vähem, kui pool aastat. Toon näiteks invision-rp. Kuskil kuu aega on nad teinud skripti ja juba on sellest päris hea saanud. Ehk, saab ka kiiremini. Samas, ei tea sa äkki piisavalt Vooremäe'd. Ta oskab piisavalt skriptida, mis sest, et ta ei saanud kunagi aru kuidas teha 1-1..

 

Õige mees rääkis juttu välja. :) Huvipärast küsin, kes sa oled?

 

KlaceN, tõesti vabandan, et iganädal uus kaart.. Eks loodan, et jälle kolimine ei toimu seekord.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tahaks juba mängida ;)


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

On ka inimesi, kes suhtuvad Martinisse positiivselt ikkagi :)

Loodame, et seekord sa tõesti ei hakka vahetama tegevus kohta iga nädala tagant. Tee ikka nii, nagu vanasti. Üks koht oli ja on.

 

Kui küsida võib, siis sa mängisid ka kunagi Martini serverites?

Kui jah, siis mis nime all ning mis serveri nimi oli tol ajal :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Bring

Up

My

Post

 

Projekt on ikka veel käsil ja me otsime inimesi, kes aitaksid meil selle lõpuni viia.

 

Me saame seda ka ise teha, kuid meil on vaja inimesi, kes annaksid veel ideid, et algse baasi saaks valmis teha ja testitda hakata juba vaikselt.

 

Külastage julgelt foorumit http://www.foorum.prica.eu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.