Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Jagan psp kodustamis õpetust (rs gp ) eest !

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Sorry mees, aga sa ei saavuta siin niimoodi midagi.

Kõigepealt täpsusta ära, mis PSP (1000 seeriad, 2000 seeriad, 3000 seeriad, GO) või mis emaplaat olema peab.

Youtube on õpetusi täis ja paregu on PSPd nii lihtne kodustada, et lükkad USB taha, paned programmi käima ja ongi tehtud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Haha... No ma arvan et igaüks saaks sellega ise hakkama... see kodustamine on tänapäeval nii lihtsaks tehtud.. programmid teevad meie eest kõik ära...

Vanasti veel kasutati igasuguseid Pandorasid ja MMS-e ... vot siis oleksid pidanud sa oma kodustamist müüma! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Haha... No ma arvan et igaüks saaks sellega ise hakkama... see kodustamine on tänapäeval nii lihtsaks tehtud.. programmid teevad meie eest kõik ära...

Vanasti veel kasutati igasuguseid Pandorasid ja MMS-e ... vot siis oleksid pidanud sa oma kodustamist müüma! :D

 

Haha... No ma arvan, et ei olnud vaja tuua seda vanat teemat üles, torbik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.