Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

SCAMMER: antttiiii@hotmail.com / Randoh / hardstyle

Soovitatud postitused

Asi on põhimõttes... kui see 9 euri nii tühine on, kannad mu arvele?

 

Pealegi, kui see tüüp mendis arvel on, kõikide nende googlist leitud petumüükidega, võib tal vabalt tingimisi olla... niiet see süüdistus siin, võib talle hullema karistuse tuua...

 

õige suhtumine,las scammerid saavad oma karistuse


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

SOOVITAN TEHA AVALDUSE, SAIN KA 900KR ga petta Rando Kiige kontole raha kandes, Tuli välja et tegelane seal taga on Antti Allas, mine kindlasti politseisse, tal vargused ees olemas juba. Mulle öeldi, et ta saab kuni 18 000kr trahvi või kui ära ei maksa ja kohale ei ilmu siis 30 päeva aresti!

 

 

Sinu avaldus paneks ta juba ehk pooleks aastaks kinni. TEE KINDLASTI ÄRA!

 

Võin aidata ka avalduse tegemisega, PM mulle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SOOVITAN TEHA AVALDUSE, SAIN KA 900KR ga petta Rando Kiige kontole raha kandes, Tuli välja et tegelane seal taga on Antti Allas, mine kindlasti politseisse, tal vargused ees olemas juba. Mulle öeldi, et ta saab kuni 18 000kr trahvi või kui ära ei maksa ja kohale ei ilmu siis 30 päeva aresti!

 

 

Sinu avaldus paneks ta juba ehk pooleks aastaks kinni. TEE KINDLASTI ÄRA!

 

Võin aidata ka avalduse tegemisega, PM mulle.

 

Politsei lõpetas sinu juhtumi mine loe netis kirjas see Antti pani ülesse kuskile kirja.

 

Ja see pole minu msn mulle õeldi, et ma PM sulle ja mu venna kontolt aga ma ei tea see samune Antti ütles, et PM sulle :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Loe esimeselt lehelt doh

 

sa oled idioot ikka... sa ei saanud üle sa ajad lolli juttu ta müüs sulle millid ilusti...

mida sa ajad ise oled kuradi 27 aastat vana saadad facebookis kirju ja nurud nagu 12 aastane, saan aru et sul nüüd pangas santa ja puha mis ostsid temalt ostetud millide eest.

pane mulk kinni tont või saad veel mitmeid negatiivseid ja kaeban ka modele mida sa korraldad.

see pole mingi proof mis sul seal on see on bullshit KOER.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

näidasin sugulasele kes töötab politseis ja ka googlest näidasin kõigi neid petu teemasid ja ütles, et kui veel mõned avalduset tema kohta tulevad hakatakse seda asja uurima tõsisemalt.Ja raha summa maksimaalselt mis sellise asja eest on võimalik saada kergib kuni 30k või vangla karistus 2-5 a.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.