Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

SCAMMERID : Dumbyyy@hotmail.com , Cefax@hotmail.com!! SAIN 52m üle!

Soovitatud postitused

Uskumatu lugu ikka , sain 52 milli üle , Cefax soovis osta , ei julgenud ilma vahendajaga teha , ea oli 0.6 , kutsus msni dumby , mis oli muidugi nhhui fake, andsin raha dumby kasutajale , Bege , chefax ütles et maksis 31.5 euri ära dumbyle, ja siis logisid välja.. ma olen ikka täiesti loll!!!! dsadsadsa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõik tehingud on ta ise omale teinud varikasutajate alt, IP-d klapivad, tuntud ka kui petisena, nime all "Vahvlikuld"

Omab kokku mitut kasutajat: cefax, chubish, ciffer, cursedswitch, edukasvahvel, ellu486, enable, grosscore, hiina97, kuningas1992, kuningas1999, lambake44, lollard1, lubjakivi33, lordeno, oneros, range art, sefor, senatic, sentic, zeberal111, vahvlikuld.

Kõikide kasutajatega on logitud sisse IP alt nagu: 84.50.47.175

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

no mind ei huvita , ma tahan oma raha tagasi , kui ma raha tagasi ei saa , ma vannun ma otsin selle väikse värdja ülesse, ükskõik kus ta ka ei reduta, ma OTSIN TA ÜLESSE! ja peksan talt sita välja kõikide scammimiste eest mis ta on teinud inimestele JA MULLE. Nii et parem hakaku maksma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
lol... :D suht lahe , millal külla juba tuled siis , pealegi ma pole su raha siiamaani saanud , ma ei tea toda venda kes dumby , ta lubas mulle 60m anda irw.

 

oi oled lahe? raudselt tegid teamworki temaga? Proof et maksid talle 31.5 eurot ? Miks sa logisid kohe välja peale diili? raudselt blokkisid...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
lol... :D suht lahe , millal külla juba tuled siis , pealegi ma pole su raha siiamaani saanud , ma ei tea toda venda kes dumby , ta lubas mulle 60m anda irw.

 

Kuule miks sa kohe offline läksid, kui meie diili PÄRIS Dumby MM-ima lisasin?


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.