Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pärnumaa Kutsehariduskeskus.

Soovitatud postitused

VIP

Kes käib seal koolis? Mis eriala? Mitmes kursus? Mis arvate sellest koolist? Naljakad juhtumid õpetajaga jpm. siis siia teemasse.

 

Ise käin siis. Eriala on Elektroonikaseadmete koostaja ning esimene kursus. Esialgu on arvamus suhteliselt positiivne ning lihtne. Lihtne on muidugi ainult esimesel kursusel ning ka võibolla teisel kursusel. Näen kõrvalt, kuidas 3 kursuse sõbranna pead ragistab õppimisega, tal on räigelt raske...

 

Huvitav on siis Füüsika õpeaja teatud erialadel. Õpetaja perekonnanimeks on Nugis. Ta räägib, et ta lükkab üksinda traktoreid ning lammutab siksi mootori 2minutiga laiali, üldiselt oskab hästi ära suruda jne.

Videode informatsiooniks siis, et ta on see naine.

[video=youtube;J1Dwy-bb0JQ]


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
ei käi küll pärnus koolis, aga nugis on mulle tunde andnud mingi 4-5 aastat tagasi. ja see jutt, mida ta suust välja ajab on ulme :D ja see mida nad kiidemaniga vändras teevad on kah ulme :D

 

Vändra koolis siis kuskil, või kus?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
vändra gümn jah

 

Okei, enam ei käi seal?Kui ei käi, siis millal lõpetasid? Muidu ise elan Tootsis, suht lähedal või nii. Suht palju tuttavaid käib seal, äkki tead mõnda.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1 kursus, kokk olen.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
1 kursus, kokk olen.

 

Rauno hakkab varsti meil süüa tegema. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei vändras oli ta ikka eriline kuju. Keegi tunnis ei kuulanud teda, kõik tegid oma asja, karjus pidevalt keegi tähele ei pannud teda ja siis lasti lahti ta, kuna peksis väikest last vms tunni ajal, keegi lindistas ja näitas direkotrile seda :D:D. Andis mulle ka tunde, koom vana.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Muide selline teema juba olemas. Otsi ikka, ennem kui uue teed. Ise käin Pärnu kutseka all Tihemetsas.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Muide selline teema juba olemas. Otsi ikka, ennem kui uue teed. Ise käin Pärnu kutseka all Tihemetsas.

 

Whine.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Rauno hakkab varsti meil süüa tegema. :D

 

Jap, Märtsis lähme me suurkööki. Esimene periood olen ma potipesus, seega minu toite te veel maitsta ei saa. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Jap, Märtsis lähme me suurkööki. Esimene periood olen ma potipesus, seega minu toite te veel maitsta ei saa. :D

 

Et sul tuhat potti maha kukuks siis. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

~No jou, keegi veel kutsekasse tuli see aasta?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.