Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Haige scammmi sain , [ loss, 37,13 eurot] , ei puuduta yhtegi foorumi isiksust

Soovitatud postitused

Juhtus siis selline asi , et yks päev sain wildis surma , kaotasin 60m + asje jne , mõtlesin no persse küll. Ostsin ühe foorumi liikme käest omale 75m , olin jälle üli õnnelik. Kuid kahjuks sain ma seda 75 milli nautida kõige rohkem 40 minutid, kuna ma enda lolluse prast sain scammi. E. siis hoiatan : Yks tyyp tuli minu juurde , küsis , kas ma sooviks ta klanniga liituda , oli lvl 130+ , suht rikas nägi välja , no muidugi ma ütlesin jah, siis ütles et ma läheksin youtube channelisse , ta kasutaja seal ye im master ja ütles , et ma läheksin foorumisse tema kasutajalt , no okei , suunas mind rs foorumisse , polnud ise kunagi käind seal , no logisin sisse , vaatasin mis värk on , midagi ei olnud , siis tyyp ytles , et vaheta world 151 peale , no vahetasin , aga kohe kui välja logisin , avastasin et mu kuradi pass oli vahetunud ja kui ma jõudsin omal kasutaja tgsi saada , oli mul kõik 75 milli läinud. Ma ei osanud arvatagi , et niimodi on võimalik keyloggida sisse. NII ET ÄRGE TEHKE SAMA VIGA MIS MINA , ÄRGE MINGE KURADI SUVALISTELE KLANNI FOORUMITE LEHE KÜLGEDELE VMS KUI KEEGI PAKUB. SEE LOLLUS LÄKS MULLE MAKSMA 37.13 eurot. Tuju on jumala sad , ma ei tea kas keegi saab mind kuidagi aidata? , msn on mul : [email:3dfd5s2x]nuut49@hotmail.com[/email:3dfd5s2x], kasutaja rsis : in mere mart

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Veits nutune teema on jah, palju kordi ju räägitud siin foorumis et lehekülgedele mida reklaamitakse või pakutakse sulle mängus et sa sinna mitte mingil juhul ei läheks muidu oled scammed ja keylogged vms, neid lehti on tohutult mis võtavad su arvutist sekundiga andmed ja järgmine hetk on juba midagi halba juhtunud või juhtumas....


forumsignature.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma arvan, et ma tean kellelt sa üle said :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ta ei ole eestlane.

Nagu jutust lugesite kohtus ta temaga rsis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aga oled kindel, et keylogger oli ? Paljudel inimestel on komme kasutada oma pw'd ka teistes kohtades nagu foorumites jne.

Äkki sai ta sealt teada selle. Ning vaevalt sa sealt keyloggeri lambist said kui sa midagi ei downloadinud sealt või kui see ei küsinud, et vajuta ok vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

mhm , ma võin öelda , et sellel lehekyljel : http://www.youtube.com/user/YeImMaster juhtuski see , vaadake ta profiili , ja seal on üks link foorumisse , sinna vajutasingi ja boom , keylogis sisse ... Ta pole kindlalt eestlane , võin kinnitada. Samuti ma ei downloadind midagi , ja see link suunas tavalisse runescape foorumi logimis lehte. No ma loll logisin ka sisse ja siis ta kuidagi imekombel vahetaski mul passi..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mhm , ma võin öelda , et sellel lehekyljel : http://www.youtube.com/user/YeImMaster juhtuski see , vaadake ta profiili , ja seal on üks link foorumisse , sinna vajutasingi ja boom , keylogis sisse ... Ta pole kindlalt eestlane , võin kinnitada. Samuti ma ei downloadind midagi , ja see link suunas tavalisse runescape foorumi logimis lehte. No ma loll logisin ka sisse ja siis ta kuidagi imekombel vahetaski mul passi..

 

 

No ei ole seal midagi imekombelist, asi oli niii et see oli fake runescape leht, sa logisid sinna enda kasutajanime ja passiga, kutt vaatas asja üle ja pani su raha rotti korras.


Ära topi selliseid linke siia.gif

topin küll

Päris topidki ;)

 

Tahad deleten su ära?Vajuta ja ma hammustan!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
hakka ruunis kerjama nt:

 

When i dance you give :D

free st00f pl3x

 

jah tõesti =/ , ei see võttis tuju ikka nii mustaks :dead: , nii et ma quitin rsi mingi paariks kuuks , vbl ei mängi enam ültse , ma ei tea . Ei tha ültse mõeldagi enam sellest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eile oleks ka mul selline teema tulnud :D aga ma õnneks saatsin ta pikalt . Ainuke erinevus oli see, et nüüd naad pakuvad raha Clani liitumiseks. Tont tuleb sinu juurde. pakub 2m et liitkusid. Lähed tema saitile ja nii edasi saad Keylogged. Mina olin kaval . küsisin et kas saan raha ette ära. Näitas enda money ja tal oli 714m. Tont andis selle 2m ära ja sundis edasi minema sinna saidile . logisin välja ja ei läinud saidile sest lugesin siit seda teemat.

 

Soovitan teil mitte kuulata sellist mula mis nad ajavad.

Best to all Wazzup

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.