Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Hider4ever/kenz0isakannu@hotmail.com

Soovitatud postitused

Pidin ostma auto alceri 13m vastu . Loggis kohe peale minu raha üle andmist . See ei ole küll väga suur summa aga ma tahaksin seda tagasi .:huh:

Kui mõni ei saa aru siis 1pilt sellest M:50m , on sellepärast et sealt ma sain tema msni .

 

er0vmd.jpg

 

rh5ulu.jpg

 

1esx8x.jpg

 

dorjna.jpg

 

---------- Post added 11-02-11 at 23:31 ----------

 

+ Avastasin ka seda, et kui ta midagi müüb-ostab , siis laseb alati teistel oma msni jätta , ei maini eriti enda oma .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Esiteks, küsige kas või sunpartylt, mul on msn [email:30p9udt4]ergo382@hotmail.com[/email:30p9udt4]

Mul oli keylogger ka arvutis ja selle sain eemaldatud lõpuks, ja vahetasin parooli ära kasutajal.

 

ja muidugi..

tahad öelda, et pmiga saatis kh keylogger kirja?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Esiteks, küsige kas või sunpartylt, mul on msn [email:z5j5032p]ergo382@hotmail.com[/email:z5j5032p]

Mul oli keylogger ka arvutis ja selle sain eemaldatud lõpuks, ja vahetasin parooli ära kasutajal.

 

ergo382 on scammer, siin on tohhuja proooofi olnud, kui vaja, v6in otsida !

Ja banned peaks ikka panema !

BANN BANN BANN

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.