Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

SCAMMER rogerimsn@hotmail.com PETIS

Soovitatud postitused

Scammis 39m mult, pidi raha saatma. andsin ette ja kadus msn-ist.

Olgu raha olla, või muidu otsin su tausta kohta kõik info välja ja võtan ühendust sinu vanematega!

kõik.Kohe lisan pildid ja ta kasutajanime

 

---------- Post added 11-02-11 at 17:05 ----------

 

KASUTAJANIMI VAHVLIS:tiiru15

PALUN BANNIDA SEE VEND

http://upload.vahvel.net/pildid/dsadsada.JPG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See on minuteada scam teema ja need mõtetud postitused, mida te siia kirjutate võiksid PM'i piiresse jääda. Pole mõtet sellest teemast mingi spamurgast teha.

Ise näen, et tegu on scammiga ja isikut tuleks karistada banniga ja parem võta ühendust tema vanemate või tuttavatega.

Soovin edu, et asjad korda saaksid!

 

Scammerid vist ise ka ei saa aru, kui suured jamad see neile kaela toob, kui ükskord otspidi mendis olete ja maksate seda summat viie kordselt, mida aja jooksul kokku olete scamminud. Seega valige oma tegusi mida te teete. Teid ei kasvatatud mingiteks internetipetturiteks!


Derek.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See on minuteada scam teema ja need mõtetud postitused, mida te siia kirjutate võiksid PM'i piiresse jääda. Pole mõtet sellest teemast mingi spamurgast teha.

Ise näen, et tegu on scammiga ja isikut tuleks karistada banniga ja parem võta ühendust tema vanemate või tuttavatega.

Soovin edu, et asjad korda saaksid!

 

Scammerid vist ise ka ei saa aru, kui suured jamad see neile kaela toob, kui ükskord otspidi mendis olete ja maksate seda summat viie kordselt, mida aja jooksul kokku olete scamminud. Seega valige oma tegusi mida te teete. Teid ei kasvatatud mingiteks internetipetturiteks!

nahhui sul vaja igasse teemasse oma paska kirjutada ? ja türa rsi reeglites kohe kirjas ,et runescape millide müük on keelatud . Või kuidas iganes see ka seal polnud , ning ment ei tee midagi seal . Ning summagi pole niisuur ,et mingi mendis mark täis teha . Emased lähevad ainult menti . Nagu sina derek

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nahhui sul vaja igasse teemasse oma paska kirjutada ? ja türa rsi reeglites kohe kirjas ,et runescape millide müük on keelatud . Või kuidas iganes see ka seal polnud , ning ment ei tee midagi seal . Ning summagi pole niisuur ,et mingi mendis mark täis teha . Emased lähevad ainult menti . Nagu sina derek

 

Sorri mees, aga mina siin üritan aidata ja kui sul midagi tarka ei ole kirjutada, siis jäta see enda teada!

Kes rääkis praegu RS Miljonitest? Minu jutt mis oli eraldi mainitud oli mõeldud kõikidele scammeritele, kes scammivad just nimelt RAHA, Rs miljonitest ma küll nendes lausetes ei leia. Seega hoia oma suu vaos!

 

Oli see sinu postitus vajalik? Aitas see kuidagi teda? Kui sul on minu vastu pretensioone, siis saada mulle PM'i või küsi MSN'i mitte ära muuda seda teemat mingiks jututoaks! Saab selgeks ükskord?


Derek.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sorri mees, aga mina siin üritan aidata ja kui sul midagi tarka ei ole kirjutada, siis jäta see enda teada!

Kes rääkis praegu RS Miljonitest? Minu jutt mis oli eraldi mainitud oli mõeldud kõikidele scammeritele, kes scammivad just nimelt RAHA, Rs miljonitest ma küll nendes lausetes ei leia. Seega hoia oma suu vaos!

 

nahhui sa siis rsi alafoorumisse kirjutad seda paska ? Siin teine scammerite alafoorum veel muidu , ning seal ei tegeleta rsiga .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nahhui sa siis rsi alafoorumisse kirjutad seda paska ? Siin teine scammerite alafoorum veel muidu , ning seal ei tegeleta rsiga .

 

Häirib sind midagi? Kas asi ei ole piisavalt selge, ET SAADA OMA PRETENSIOONI PM'i ! Sinusugused netihiirod, kes käivad teemast teemasse ja otsivad koguaeg midagi pisitillukest, mille kallal nokkima hakata ajavad tõsiselt kettasse! Jutt oli mõeldud kõigile scammeritele ja küll ma seda sinna ka kirjutan, kas see häiris isiklikult sind? Tundsid ennast puudutatuna, kui scammeritest juttu tuli?


Derek.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Häirib sind midagi? Kas asi ei ole piisavalt selge, ET SAADA OMA PRETENSIOONI PM'i ! Sinusugused netihiirod, kes käivad teemast teemasse ja otsivad koguaeg midagi pisitillukest, mille kallal nokkima hakata ajavad tõsiselt kettasse! Jutt oli mõeldud kõigile scammeritele ja küll ma seda sinna ka kirjutan, kas see häiris isiklikult sind? Tundsid ennast puudutatuna, kui scammeritest juttu tuli?

 

ja kui tundsingi ennast puudutatuna ? Nahhui see sinu perset torgib , ning mis teed siis ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ja kui tundsingi ennast puudutatuna ? Nahhui see sinu perset torgib , ning mis teed siis ?

Oi sõbrake tabasidki naelapea pihta. Vot torgib küll, kui inimesed lasevad teistelt asju üle, sest see kes üle sai ei tunne just eriti hästi ennnast?

Kas sa tõesti arvad, et ropendamine teeb sind lahedaks? Mine ropenda nurga taga viru tänava narkaritega, aga kasva suureks juba. Ropendamine viib sind elus edasi? Aitab see sul elada? Ropendamine on lihtsalt loll viis, mida inimesed on pähe võtnud ja arvavad, et see on lahe, kui igas lauses on türa/pede/nahhui/perse jne .


Derek.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oi sõbrake tabasidki naelapea pihta. Vot torgib küll, kui inimesed lasevad teistelt asju üle, sest see kes üle sai ei tunne just eriti hästi ennnast?

Kas sa tõesti arvad, et ropendamine teeb sind lahedaks? Mine ropenda nurga taga viru tänava narkaritega, aga kasva suureks juba. Ropendamine viib sind elus edasi? Aitab see sul elada? Ropendamine on lihtsalt loll viis, mida inimesed on pähe võtnud ja arvavad, et see on lahe, kui igas lauses on türa/pede/nahhui/perse jne .

sa oled mingi ment vä ,et uurid ? Mine pane onni ja võta tuure maha veits .

Sul tuleks peast kinni võtta ja paar korralikku pauku pikku äärekivi panna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aga tule ja pane, kes sind takistab? Onni võid sa ise taguda kääbik . Mine parem vaata, su ema vajab kannikatele hella kätt, mis neid raseeriks.

Tal on raudselt pepu vahe hästi tume ja karvane, mine uuri järele!

 

Oli lahe, kui ma ka ropendasin? I don't think so.


Derek.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga tule ja pane, kes sind takistab? Onni võid sa ise taguda kääbik . Mine parem vaata, su ema vajab kannikatele hella kätt, mis neid raseeriks.

Tal on raudselt pepu vahe hästi tume ja karvane, mine uuri järele!

 

Oli lahe, kui ma ka ropendasin? I don't think so.

ei tea mine pigista vinne paksmagu .

 

---------- Post added 11-02-11 at 22:44 ----------

 

ning nahhui sul need emad koguaeg ette jäävad ? Mul on vähemalt päris ema, mitte pole lapsendatud .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kuuled ma ütlesin sulle ,et see on mu sõbra konto mul endal on arestitud!

Ja ütlesin ka ,et 0,40ea mill.. kui raha ei tule,siis palun bann talle!

Ma pole kedagi scämminud müün ausalt mille, vaadake ka tehinguid.

Kui raha ei tule, siis see on scämm ja palun talle bänn.

 

---------- Post added 12-02-11 at 12:10 ----------

 

Tõsiselt helistangi sinu emale, juba natuke olen saanud infot sinu kohta.

Vaja nüüd aind sinu vanemate number kuskilt sebida ja räägin millega poeg tegeleb.

Mul on lihtsalt rahast kahju, kuna ma sebin seda raha runes nii kaua ja siis keegi petab mind.

Väga feil, ja kordan veel ,et see kelle konto see on see ongi scämmer.

Ta on minu sõber, minu asi pole mis ta teinud on kasutan tema kontot lihtsalt.

Palun bännige see vend kui ta mulle raha tagasi ei anna,väga kahju sinust ,et selline oled.

 

---------- Post added 12-02-11 at 12:12 ----------

 

Ja lõpetuseks, ma pole veel siiamaani raha saand :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuuled ma ütlesin sulle ,et see on mu sõbra konto mul endal on arestitud!

Ja ütlesin ka ,et 0,40ea mill.. kui raha ei tule,siis palun bann talle!

Ma pole kedagi scämminud müün ausalt mille, vaadake ka tehinguid.

Kui raha ei tule, siis see on scämm ja palun talle bänn.

 

---------- Post added 12-02-11 at 12:10 ----------

 

Tõsiselt helistangi sinu emale, juba natuke olen saanud infot sinu kohta.

Vaja nüüd aind sinu vanemate number kuskilt sebida ja räägin millega poeg tegeleb.

Mul on lihtsalt rahast kahju, kuna ma sebin seda raha runes nii kaua ja siis keegi petab mind.

Väga feil, ja kordan veel ,et see kelle konto see on see ongi scämmer.

Ta on minu sõber, minu asi pole mis ta teinud on kasutan tema kontot lihtsalt.

Palun bännige see vend kui ta mulle raha tagasi ei anna,väga kahju sinust ,et selline oled.

 

---------- Post added 12-02-11 at 12:12 ----------

 

Ja lõpetuseks, ma pole veel siiamaani raha saand :S

 

 

pm , mulle enda konto number

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.