Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

.: RSS RolePlay :.

Soovitatud postitused

fail.jpg

 

.: Tutvustus :.

 

Tere, olen siis Gertin, uue serveri RSS RolePlay omanik . Kuna server on alles noor käib seal vähe rahvast . Sellepärast panengi selle tutvustuse siia, et äkki veab ja saame rahvast juurde . Elu toimub linnas nimega Los Santos ja on veel väga palju frakside liidreid vaba .

 

.: Eventid / Üritused :.

 

Hetkel on siis käimas üritus nimega "Sõbrapäev" . Üritus kestab 08.02.2011 15:00 kuni 14.02.2011 21:00 . Selle aja jooksul saab igaüks kingituseks 10 000 krooni sõbrapäevaks . Ka edaspidi on mõte korraldada sellised üritusi või eventeid .

 

.: Miks just meie ? :.

 

Meie sellepärast, sest meil on palju uusi asju, mida teistes serverites pole . Näiteks on meil uus fraks, nimega "MuPo" . See tähendab munitsipaalpolitseid . Siis on ka näiteks meil muruniitja töö, mis asub Glen Woodi pargis ja on väga tulu toov . Meil on ka tervitustekst, kus enamasti on reelgid, aga vahest paneme sinna ka uudised . :

Reklaam_1.jpg

Veel on ka tavalise raha all pangaraha, millega saab enda raha igas olukorras vaadata . :

Reklaam_2.jpg

Meil on ka palju mappinguid ja koos sellega kaasneb tuletõrjetepoo, kus on siis tuletõrje autod . :

gallery25.jpg

Või siis on üle Los Santose ära jaotatud liikluskaamerad, mis kiiruseületamisel teevad trahvi . :

Reklaam3.jpg .

 

.: Foorum :.

 

Serveril on ka olemas foorum, milleks on : http://rssrp.estonianforum.com/ . Foorum on küll tasuta, aga arvan, et ajab asja ära .

 

.: Serveri info :.

 

Nimi : RSS RolePlay

IP : 188.40.39.41:6558

Foorum : http://rssrp.estonianforum.com/

Map : Los Santos

 

.: Meie heasoovid :.

 

Suured südamlikud head soovid siis meie (RSS RolePlay administratiivi) poolt ja muidugi hüpake siis serverist läbi . Te ei kahetse ! Muidugi on veel vabu ka adminikohti, niiet tasub läbi hüpata ja natukene RP'da .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Wtf RSS? Mis see tähendab? RuneScape Source?

 

Palju õnne!

 

10 legaalseid fraktsioone + 7 illegaalseid fraktsioone = 17 grupeeringuid.

 

Arvestades sellega 0 mängija(id).

 

Kas järgmises ürituses jagatakse laiali 1 miljonit mänguraha?

 

/////

...

(PS : Pildi suuremalt nägemiseks klõpsa pildil .)

...

 

Proovi ise.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mida te kohe sõimate algajat, laske tal vähemalt proovida.. -.-


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina ei sõimanud kedagi. Lihtsalt tahan teada mis moodi TEMAL need kiirusekaamerad on tehtud. Ja Martin NS ei oska arvutada.

 

Sina oled loll või? Tema eemaldas 2 grupeeringuid ära. Mina lugesin kokku 17, nüüd 15.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oi Matukekallike . Ma sain aru et ma solvasin hoopis sind, ja hakkasid lolliks kutsuma ? Kao kooli pooletoobine. SELGAINVALIIDI ! Learn Estonian enne kui minuga rääkima tuled eks ? Sa võid mingi kõva mees olla, tegelt oled mingi kurt ja jumala taun . Oh issand kas ma solvasin sind nüüd ? No anna andeks ? Saadad vahvel administratiivi kirja nüüd et said solvi ? V tuleb mase ja teed eneka ? No anna andeks. Tõsiselt, ma ei mõelnud seda nii. Ptsi osta elu lohh.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oi Matukekallike . Ma sain aru et ma solvasin hoopis sind, ja hakkasid lolliks kutsuma ? Kao kooli pooletoobine. SELGAINVALIIDI ! Learn Estonian enne kui minuga rääkima tuled eks ? Sa võid mingi kõva mees olla, tegelt oled mingi kurt ja jumala taun . Oh issand kas ma solvasin sind nüüd ? No anna andeks ? Saadad vahvel administratiivi kirja nüüd et said solvi ? V tuleb mase ja teed eneka ? No anna andeks. Tõsiselt, ma ei mõelnud seda nii. Ptsi osta elu lohh.

 

Kahju, et sul pole midagi teha kui sõimata kedagi. Mina ei ole mingi kõva mees nagu sinusugune. Sa tahad öelda, et mul on selgainvaliid? Lol :D Mina ei ole mingisugune emo nagu sina, kellel tuleb pärast masendus peale ja teeb enesetappu. Eks tee ise, kui su elu on väga perses.

Milleks raisata raha, kui mul on oma elu olemas? :)


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ütleks et mingu putsi need asjatud kriitikapildujad.

 

Igatahes omaltpoolt:

 

Pole küll serveris käinud, kuid minu kriitika kogu pasa kohta - Kõik tundub enamvähem kena, ma nüüd ei tea kas kõik need kiiruskaamera, reeglite ja muruniidukite süsteemid on sinu tehtud, aga kui on, siis julgen kiita ilma asja nägemata. Kui kuskilt FSina / GM addonina võtta, siis noh, pole hullu, aga kiidelda sellise asjaga väga ei tasu. Siiski, oma valik.

 

Reklaam iseenesest on kesine, kuid ajab asja ära. Pisut põhjalikumalt võiks asjad seletatud olla. Kirjavigu leidsin samuti paar tükki.

 

Need eventid tunduvad pisut kahtlased, rahajagamine pole kunagi ühelegi serverile head teinud.

 

All in all, edu sulle selle üritusega, võibolla käin mõnikord isegi läbi.

 

 

Sooviks ise ka teada mis see RSS tähendab.

 

//edit: Parem mõte oleks teha midagi muud kui Los Santos, aga jällegi, oma valik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nii, need kiiruskaamerad olin sunnitud eemaldama, kuna kui serveris oli lagger, oli jah, mitte just kõige parem .

 

RSS on tegelikult suvaliselt pandud,

 

On olemas samast GMist veel ka Fort Carsoni tehtud GM, aga kardan seda, kui maa GM panna, ss ei käi rahvast (ega praegu ka ei käi :D)

 

PS : Tülitsege mujal muidu :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
fort carson'i gm enda tehtud või siis glenn jenkinsi poolt?

 

Chpp oma ikka tal. Kui ta ise teinud oleks, siis poleks mängijate arvus küsimust.

 

Niisiis, käisin täna serveris, et vaadata mis seis seal on. Tegu on tõlgitud ja lisamappidega LARPiga. Mõned uued asjad on, aga kõik need täpselt reklaamis välja toodud. Kokkuvõttes mängija saab täpselt niipalju nagu reklaamis öeldud on. (Peale kiiruskaamerate)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.