Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer Houdz

Soovitatud postitused

Müüsin siis stiimi ja lisas mind msni [email:1wzv4vhr]ba_tsaan@hotmail.com[/email:1wzv4vhr].. Igatahes andsin talle kasutaja ette, sest nagu näha oli, on tal 5 positiivset tehingut ja 0 negatiivset. Pidi mulle 6 euri kandma, aga logis msnist välja. Hiljem lisas mind uue msniga [email:1wzv4vhr]naeris556@hotmail.com[/email:1wzv4vhr], et küsida kas ma müün ikka steami, ütles ka, et sai just vahvli kasutaja tagasi, et oli scammitud vms. Küsimus tekib siis siin seisukohal, et miks ta oma originaalset msni kasutas, kui ta tahtis muljet jätta, et keegi on ta Vahvli kasutaja ära scamminud? Lolle veel leidub siin ilmas:D.. igatahes tüübi andmed on mul juba olemas:D. Panen pildid, siis saate ise välja lugeda, mis teema on:D

 

20h5x0j.png

309rck0.png

so5ri1.png

72adsi.png

 

 

Võin omast kogemusest öelda, et ma olen teinud palju tehinguid omal ajal siin Vahvlis ning selline üritus scammida on täiesti tuttav vaatepilt :D.

Jaaniussike, ma loodan, et sa Tartust ka Tallinnasse kunagi tuled ja saame arutada nende asjade üle :):D:D


[align=right:3txxrg49]image.php?type=sigpic&userid=23889&dateline=1295365833[/align:3txxrg49]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Houdz ? AA SEE JAAN TEAN SEDA LOHHI

Elab Saaremaal kuskil kuresaares vms võin täpse addressi hankida kui soovi.


:cheers:doh:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.