Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer Henrik Mets foorumist elvapoiss

Soovitatud postitused

pilt:

metspankagapilt.png

 

Teema siis selline, et natuke ennem free trade tulekut ostsin talt kasutjata, millel oli 24M Minu plaan oli millid maha müüa hiljem ..seega tegin memberiks ja mõned millid tegin juurde ...ja paar päeva ennem rwt tulekut hopsti user läinud ..Minu Henriku antud andmetega recoverida ei saanud ...Sai ainult tema või siis eelnev omanik ...Okei huias ta mind väga pikalt, küll msnis ei vasta ega midagi...siis mõtlesin no okei las maksab mingi summagi sisi vähemalt tagasi...Leppisime kokuk siis 4€ - pool sellest, mis ma talle maksin...Ja mis ma näen kui läskin panka? See tont saatis mulle 3€ ..on alles jultumus ..ja kui küsin mnsis , mis toimub siis ei piuksugi .. bänniga ära see lohh !

 

msn pilte ei teinud, tegin video selle lisamine võtab natuke aega, kuid varsti saab lisatud. Nüüd ma tahn täis summat tagasi saada...ehk siis 5 € veel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
msn koguaeg lahti ja ei muuda mingit away peale, olen away kui vastanud ei ole.

maksin sulle 3 eurot tagasi+sheerisid ise kasutajat ka

+ ma ei lubanud sulle 4

 

idioot oled ? Esiteks ma sheerisin aind ühte parrol talle , nii et äärmisel juhul ta sai parooli ära vahetada..aga kui user oli juba isnu köes siis sa ütlesin, et see tõmmati uuesti tagasi! JA RECOVERIDA SAID AIND SINA VÕI SIIS EELNEV OMANIK ... Bännige ära see lohh

Äkki see pilt veits värskendab su mälu?

scammer.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

pika nussimise peale? proovisin tagasi võtta, enam ei saanud, siis ei olnud paar päeva kontol raha, ei hakka mingi 3 euro pärast aega raiskama ja mingi panka jooksma, siis kogemata jäi koodikaart maha ja ei olnud kodus ja said oma raha kätte

ja mis ma teen nende millidega kui kasutaja minukäes ei ole ja kuskil ma ka ei müü neid.


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
pika nussimise peale? proovisin tagasi võtta, enam ei saanud, siis ei olnud paar päeva kontol raha, ei hakka mingi 3 euro pärast aega raiskama ja mingi panka jooksma, siis kogemata jäi koodikaart maha ja ei olnud kodus ja said oma raha kätte

ja mis ma teen nende millidega kui kasutaja minukäes ei ole ja kuskil ma ka ei müü neid.

 

nahhui sa üldse müüsid, kui sa ei ole võimaline vastutama ...maksa mulle veel 5€ tagasi või tõmba ketsi siit foorumist....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
samamoodi mina kasutajast, olgu õnnelik et üldse mingise raha tagasi sai

 

kes on süüdi, et mult kasutja ära scammit ja sul seda pole ? SINA ISE OLED SÜÜDI, kui sina enam userit tagasi ei saa recoverida ja sult recoverity nagu nalja siis selle taga on esimene omanik ja seega sina vastutad täielikult ja peaksid vabandust paluma, et raiskad minu aega ja kogu summa tagastama...maksa ülejäänud raha nädala jooksul vms või saa banned siit foorumist...Ja ära enam huiia, et sa pole süüdi vms ...Sest aind sinu pärast ongi see jama ...Müüd kasutajaid, mida tõmmatakse tagasi .. oligi liiga hea pakkumine 8€ eest ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kus on kirjas, et ostetud kasutajat ei tohi sheerida ? Lmao.

Ma pooldaks, et kogu summa tagastatakse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kogu summa tagasi kohe kindlasti.

Inimene, kes müüb kasutajat peab olema selle eest vastutav ja hilisemad pretensioonid, mis kasutajaga tekivad on müüja kohustus need korda ajada, sest müüja müüb ja vastutab kasutaja eest, et see jõuaks turvaliselt ostjale ja jamasi ei tekiks. Kuna elvapoiss kaotas accounti, siis on see tema viga.

Kui account oligi scammimiseks plaaniks, siis oleks see niivõinaa ära võetud ja sul ei oleks seda 5 eurot, mis alles jäi. Sa ei saa kuidagi süüdistada selles nikeboy'd, et kasutaja tagasi tõmmati.

 

Kui isik, ei maksa seda paari päeva jookus ära, siis tuleks temale ban panna, sest sellised kelmused on täiesti haiged. Ja kui juttu niipalju lugeda, siis paistab välja elvapoisi käitumisest ärritus, mis tuleneb sellest, et ta proovib ennast süüst välja rääkida. Asi muutub kahtlaseks ja kõigelõpuks võib olla isegi elvapoiss selle kõige taga ja nüüd praegu kodus itsitab, et kuidas küll sai praegu raha rotitud ja värki särki sinnaotsa.

Kuna mul tunnistusi ei ole, siis seda süüdistust otseselt elvapoisile ei suuna, kuid see on minu arvamus.


Derek.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kuule jorss käi võssa oma täis summaga . Hen . Ära maksa.

 

Nike . Kui te leppisite et poolsummat siis jääb kah pool summat mitte nii et ahh pohh võta terve ikka. Sõida sellise suhtumisega seenele.

 

E-Hero Spotted.

GG_Awp.

Asi ongi selles, et leppisime pool ehk siis 4 € tema, aga kandis 3€...ja msins ka suht igroneerib ... tema suhtumine mulle kah üldse ei meeldi ...Aga jah nüüd tahan ma kogu summat 8 € kokku siis ehk 5 € veel või, kui ei maksa siis ta saab siis banned vahvlist...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

täpselt, inimesed kellel on 20 + tehingut ei saa banni, näitteks eku, lasi üle mind, ei saanud banni, isegi negatiivne tehing võeti ära, ja korduvalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.