Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Invision Roleplay :: IV:RP 0.3C

Soovitatud postitused

Logo.png

 

sAdmin.pngSuper Administraatorid:

 

sAdmin.pngJanar - Daniel Daious

sAdmin.pngAndres - Luis Corleone

sAdmin.pngAlar - Falenone Daious

 

vAdmin.pngVanem Administraatorid:

 

vAdmin.pngKalju - Kalju Stone

 

tAdmin.pngTava Administraatorid:

- Puuduvad Hetkel

 

skripter.pngSkripterid:

- Puuduvad Hetkel

 

abistaja.pngAbistajad:

- Puuduvad Hetkel

 

Teen siis väikse ülevaate mis funktsioonid ja võimalused hetkel serveris on.

Autode Süsteem:

- Unikaalne Spidomeeter

Näitab kiirust ja bensiini - Bensiini hulk on protsentides.

Pilt:

Spidomeeter.png

 

- Kanistri Süsteem

Kõik käib läbi dialoogi.

Mängija saab endaga kaasas kanda 20L bensiini. Kanistri maksumus on 240 SAD'i.

Tankimiseks pead olema bensiinijaamas jms. Bensiinijaamu on hetkel 2 - Montgoveris ja Dillimoris - Politseijaama vastas

Pilt:

Kanister.png

 

 

- Tankimis Süsteem

Samuti läbi dialoogi. Käsklus /tangi - Ilmub ette dialoog, kuhu sisestad liitrid mida soovid autosse tankida. Ühe liitri hind on hetkel 13 SAD'i. Hinnad võivad muutuda veel

Pilt:

Tankla.png

 

- Autopood - Koht kust saad autosi osta:

- Minu arust ka täiesti unikaalne. Lähed autopoodi. Seal tuleb sul ette autopoe menüü - dialoogiga. Listis on eksklusiivsed autod, muskelautod, odavamad autod jne. Hinnad on samuti autonime järel. Plaanis on teha autopood kui ärina, ehk siis selle omanik saab ~30% Auto õigest hinnast endale.

Pildid:

Autopood1.png

Autopood2.png

Autopood3.png

Autopood5.png

Viimase pildi juures hakkab auto tolle ringi sees keerlema.

 

- Kiirusekaamerad:

- Täielikult unikaalne. Üheski eestimaises serveris pole sellist süsteemi. Nimelt, meie linnas - RC , Maanteedel on kiiruselimiit 70, linnas aga 60. Kui sa ületad kiirust ja seda tehes just kiirusekaamera juures, siis kiirusekaamera välgatab ning fikseerib sinu ületamise. Lisaks selle saad sa ka trahvi - Trahvi suurus oleneb sellest kui palju sa trahvi ületasid. Hetkel on meil 6 Kiirusekaamerat, kuid neid tuleb hulgaliselt juurde. Samuti arvan, et see hoiab natuke üleval RP taset.

Pildid:

Kiirusekaamera1.png

Kiirusekaamera2.png

 

- Autopult

- Samuti unikaalne - Menüü, mille saad kui vajutad klaviatuuril NR 2'te. Seal saad mootorit käivitada, alarmi aktiveerida/deaktiveerida, kapotti avada/sulgeda, pagasnikut avada/sulgeda, kiirusehoidjat tööle panna / sulgeda ja numbrimärki vahetada. Numbrimärki seljuhul kui oled selle auto OMANIK.. Samas tuled põlevad nüüd ka päeval, niiet politseil on hea trahvida kui tuled ei põle!

Pilt:

Men%fc%fc.png

 

- Politseimaja

- Grupeeringuna/Fraktsioonina on meil ka politseimaja. Väljas seisab maastureid, patrullautosi ja motikaid. Väljast on nagu tavaline, asub Dillimoris. Interjöör on mapitud Falenone poolt.

Pildid:

Politseijaam.png

Politseijaam2.png

Politseijaam_seest.png

 

- Trahvi Maksmised:

- Kui saad trahvi, pead trahvid ka tasuma. Politseimaja juurde , seinapeale on tehtud trahvi maksmis automaat. Avaneb dialoog, esimese valikuna saad vaadata palju sul trahvi on, teine valik on selle maksmiseks.

Pildid:

Trahv.png

Trahv2.png

 

- Lammutus:

- Kui auto kuulub sinule, siis on võimalik sul see ka ära lammutada. Hetkel saab iga kasutaja omada 2'te masinat. Lammutamisel saad sa 20% originaal auto hinnast - sellise mis hinnaga sa selle ostsid.

Pildid:

Lammutus1.png

Lammutus2.png

 

- Töökohad:

Hetkel on serveri saadaval ainult Rekkatöö, neid tuleb veel mitmeid juurde. Prügivedaja, Autovarga töö, Mehaanik, Rekkatöö.. jne. Arvestan ka mängijate soove. Serveris on võimalikult palju dialooge. Töölt saab lahkuda ainult sealt kust sa alla kirjutasid, ja palka saad ka ainult sealt võtta.

Pilt:

Rekkatoo.png

 

- Adminite List:

Serveri adminite list on samuti dialoogiga, võimalik, et muudame selle nagu enamust serverites on. See näitab Nime, ID, Staatust ja kas on AdminTööl.

Pilt:

Adminilist.png

 

- Trahvitud Isikud:

- Unikaalne! Politseidele on eraldi tehtud command, kus nad näevad hetkel sees olevaid trahvituid isikuid ning kui suur nende trahv on.

Pilt:

Trahvitud_Isikud.png

 

Serveri Foorum: http://www.invision-rp.eu/foorum

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei noh, täitsa tip-top server juuu :) Kas beta testeriks ei saa v? :D Nagu ma aru saan, ega siis serverit veel ei ole ju. :) Kuid minu poolt edu. Hetkel tundub väga huvitav server.


Elage nii kaua kui teil elada on jäänud , muud midagi .

 

Surm on lähedal =)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

cool stuff bro


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

SUht normaalne server tundub, kunagi tulen vaatan läbi sealt.


b_560_95_1.png

 

 

https://discord.gg/wDWyGzy Kõik sisse!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Uued funktsioonid/asjad serveris.

 

- Alkoholipood:

Alkoholipoodi tulevad müüki siis igasugused jookid & suitsud. Nagu baari moodi vms.

Pildid:

Alkohol1.png

Alkohol2.png

 

- Elektroonikapood:

Elektroonikapoest saab osta telefoni jms. Tulevikus tuleb nii et igal telefonil on oma aku, ehk siis kui aku saab tühjaks pead uue ostma.

Pildid:

Elektroonika1.png

Elektroonika2.png

 

- Politseipaneel:

Põhimõtteliselt saab politseinik seal kõike teha mis politseile kohane. Teadeandeid edastada, trahvituid isikuid vaadata jms. Iga asi tuleb loomulikult ka käskulustele eraldi.

Hetkel saadaval asjad siis pildil:

Politsei1.png

 

- Haigla:

Valmis sai siis ka haigla. Ehk siis kui mängija sureb, satub ta haiglasse. Haiglas peab kasutaja viibima 20 sekundid. Haiglakulud määrame hiljem.

-Pildid:

Haigla1.png

Haigla2.png

Haigla3.png

 

- Mängija 3D Labelid Peakohal:

Igal mängijal on peakohal tema nimi ja ID.

Pilt:

Label.png

 

- Eemal Olek (AFK - Alt Tabbed):

Kui kasutaja on eemal - ehk alt tabbed/esc, siis kasutaja peakohale ilmub samuti 3D Label, mis näitab, et kasutaja on eemal.

Pilt:

Eemal.png

 

- Andmed:

Sai siis uuendatud ka andmete asju. Lisatud on mängija mängutunnid - Minutid & Tunnid. Samuti sai tehtud ka palgapäeva algne süsteem. Ehk siis mitu sekundit veel palgapäevani on.

Pilt:

Andmed2.png

Autodearv on pildil lihtsalt selline, testimise mõttes.

 

- Automenüü:

Autopoodi autot ostma minnes, tuleb ette dialoog, kus on esmalt valikud kas tahad Maasturit, kahe ukselist jne. Iga auto taga on ka hind.

Pilt:

Automen%fc%fc1.png

 

- Firmad:

Firmade süsteem on peaaegu valmis. Nimelt saab firmasi juba osta, müüa, lukustada ja avada. Me ei tea veel kas me teeme ka selle et firma nime saab muuta või ei saa.

Pilt:

Firma1.png

 

Lisaks sai hetkel eemaldatud lammutus. Võimalik et me toome selle tagasi.

 

Igastahes skriptime käib täies hoos ja peagi on Beta Test.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ärge spekuleerige alusetult enne serveri avamist - Kui ma üritaks spekuleerida, siis ma võtaks arvesse seda, et skript on ülihea, kuid tegelikult on asi kinni ikkagi administratiivis. Niikaua kuni ma Administraatoritega lähemalt tutvunud pole, ei tee ma ka ühtegi spekulatsiooni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ärge spekuleerige alusetult enne serveri avamist - Kui ma üritaks spekuleerida, siis ma võtaks arvesse seda, et skript on ülihea, kuid tegelikult on asi kinni ikkagi administratiivis. Niikaua kuni ma Administraatoritega lähemalt tutvunud pole, ei tee ma ka ühtegi spekulatsiooni.

 

Mida vittu sa ajad

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kõvad targutajad olete siin, parajad munnid.

 

18:00 avamine siis,olge kohal.

 

mida sa mölised tross.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ärge spekuleerige alusetult enne serveri avamist - Kui ma üritaks spekuleerida, siis ma võtaks arvesse seda, et skript on ülihea, kuid tegelikult on asi kinni ikkagi administratiivis. Niikaua kuni ma Administraatoritega lähemalt tutvunud pole, ei tee ma ka ühtegi spekulatsiooni.

 

 

Täiesti selgelt rääkis. Oskab vähemalt õigekirja, ning rääkis väga õigelt.

Olen temaga nõus. Skript tundub olevat esipilgul ülihea, kuid kokkuvõttes loeb teie serveri kuulsus sellest, missugune administratiiv teil on.

Hetkeliselt siin lugedes mõndade postitusi, ei tundu küll olev parem kui suuremas osas Eesti servudes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Cracker, ilmselgelt oled sa täisidioot. Ainult virised siin kõigi kallal ja väidad et ma räägin sõnadega, mille tähendust ma ise ei tea. Loomulikult tean, võibolla sinu jaoks on see mõistmatu, kuid see pole minu probleem. Mine oma Pricasse tagasi ja ole martini imeserveris suur tegija, kui sul mujal kõik ette jääb. Tech teab kindlasti palju rohkem serverist, kui sina.

 

// Keeleoskuse kohta, võibolla on martin sind eestikeeleoskamatusega nakatanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga.. väga lame lihtsalt.

Võtavad lampi mu UCP, mida ma pole lubanud neil kasutada ning kasutavad.. Tõesti, õppige skriptimine selgeks ja siis tulge alles asju rippima, faggots.

 

INVISION RP RELEASED! WOOT! Teen sama sitta sullegi, Janar

 

InvisioN v1.2: http://www.upload.ee/files/1137384/InvisioNv1.2c.pwn.html


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Väga.. väga lame lihtsalt.

Võtavad lampi mu UCP, mida ma pole lubanud neil kasutada ning kasutavad.. Tõesti, õppige skriptimine selgeks ja siis tulge alles asju rippima, faggots.

 

INVISION RP RELEASED! WOOT! Teen sama sitta sullegi, Janar

 

InvisioN v1.2: http://www.upload.ee/files/1137384/InvisioNv1.2c.pwn.html

 

Sul väga paha olla , või lihtsalt kade ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.