Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ragnarposti@hotmail.com - ootan KÕIKE infot tema kohta.

Soovitatud postitused

vanemate numbrit / jne.

tüüp andis mingi fake youtube lingi mis on tegelt firefox stealer, ja nüüd hackib mu runescape kasutajatelt raha

kokku olen üle saand 300m+ eest.

 

seletan ära ka, ta spammis msni sellist teksti : NEW RUNESCAPE BUG! Duplicate money! http://pole lubatud

minnes kodukale http://pole lubatud viskab sind youtube kodukale, siis mõne aja peale viskab hüpikakna, kus on run or cancel, see viskab vahepeal siis ka kui rsi login, ja samal ajal logisin rsi, panin run, ja automaatselt peale seda on mu firefox nakatatud. sellega et kui kuhugile sisse login, tema saab automaatselt mu kodulehe / username / passwordi.

 

temani jõudva info abil maksan teile 5-10 eurot. kui on asi laabunud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
vanemate numbrit / jne.

tüüp andis mingi fake youtube lingi mis on tegelt firefox stealer, ja nüüd hackib mu runescape kasutajatelt raha

kokku olen üle saand 300m+ eest.

 

lol, sul pidi olema ju 3 phati ja 870m cashpile


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Posti Aare Rae v Lagedi Betooni tänav 632 5692

Posti Arno Elva, Eha 14 745 6840

Posti Gunnar 554 6661

Posti Gunnar Viljandi, Raudtee 434 5703

Posti Ingrid Tallinn, Aru 13 602 0120

Posti Marge Tartu, Ravila 8 738 1005

Posti Mari-Liis Tallinn 5647 2373

Posti Marko 5342 5657

Posti Merlin Elva 5598 2981

Posti Reilika Harju maakond 5550 0846

Posti Reilika Harju maakond 5568 9060

Posti Reilika Harju maakond 5813 7459

Posti Rein 5645 4340

Posti Rein Tallinn, Valgevase 631 1216

Posti Riina Pärnu 5552 1374

Posti Riina Pärnu 551 9204

Posti Siim 5664 0360

Posti Siim 5628 5020

Posti Taimi 5564 9268

Posti Taivo Tallinn 5648 1645

Posti Urve Vasalemma v Vasalemma Ranna tee 671 3124

Posti Uudo 5624 4374

Posti Uudo Tartu maakond 511 6045

Posti Uudo Tartu maakond 5388 9594

Posti Veiko Viljandi 5647 2718

 

eks hakkan helistama :D

E: elab Palivere on alevik Lääne maakonnas Taebla vallas.

arvatavasti käis http://www.taebla.edu.ee/palivere koolis. homme võtan ühendust, täna oli juba automaatvastaja peal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Revo Pehlak kahju, et sa üle said.

Rääkisin su venna Jostiga ta ütles, ta ei pela runescapet ja sa oled see Revo ikka või Antti Allas

 

EDIT:

Paras pmst et scammi said.

 

ime türa laps.

revo annab sulle hambasse.

 

---------- Post added 07-02-11 at 17:44 ----------

 

ragnar peaks olema 18+ ning ei ela enam vanematega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

[email:3db0ocvu]Ragnarposti@hotmail.com[/email:3db0ocvu] pole ammu minu msn.. Sain mingi viiruse sisse ning kõik asjad kadusid, mingi peale suve vms. TEHKE FORMAT C KÕIK KES SEAL LEHEL KÄINUD ON!

 

Kahju et pixlid üle lasti, ip ei tea `?

 

PS! Ja muide, ma elan Keilas hetkel.

 

Aa ja teema väline jutt keelatud või muu selline ?


5193z4.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
[email:2u5xqqf3]Ragnarposti@hotmail.com[/email:2u5xqqf3] pole ammu minu msn.. Sain mingi viiruse sisse ning kõik asjad kadusid, mingi peale suve vms. TEHKE FORMAT C KÕIK KES SEAL LEHEL KÄINUD ON!

 

Kahju et pixlid üle lasti, ip ei tea `?

 

PS! Ja muide, ma elan Keilas hetkel.

 

Aa ja teema väline jutt keelatud või muu selline ?

 

sa oledki see munn w?

türa ära aja sitta. msn pole sul scammed.

 

//maksa armada style raha tagasi, türapeer

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

homme teen politseisse avalduse, mitte rune pixlite pärast, vaid häckimise pärast teise arvutisse, maksimaalne vanglakaristus 8 aastat reaalselt.

 

ja ära tule mulle ajama et see msn ammu hacked, alles sai su vahvli kasutaja scammimise pärast banni, ja raha läks SINU kontole.

kui su vanemad mõistust pähe ei pane, siis politsei paneb. lihtsalt tule msni, ma ei kirjuta siis enam siia midagi ja arutame selle asja läbi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
homme teen politseisse avalduse, mitte rune pixlite pärast, vaid häckimise pärast teise arvutisse, maksimaalne vanglakaristus 8 aastat reaalselt.

 

ja ära tule mulle ajama et see msn ammu hacked, alles sai su vahvli kasutaja scammimise pärast banni, ja raha läks SINU kontole.

kui su vanemad mõistust pähe ei pane, siis politsei paneb. lihtsalt tule msni, ma ei kirjuta siis enam siia midagi ja arutame selle asja läbi.

 

+1. see türaürask ajab sitta .

 

---------- Post added 07-02-11 at 18:05 ----------

 

Tule tõmba? Ärahellitatud naglad koos kõik, mis kuradi 10$?

 

armada stlye, hälvar.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
[email:3pd44uak]Ragnarposti@hotmail.com[/email:3pd44uak] pole ammu minu msn.. Sain mingi viiruse sisse ning kõik asjad kadusid, mingi peale suve vms. TEHKE FORMAT C KÕIK KES SEAL LEHEL KÄINUD ON!

 

Kahju et pixlid üle lasti, ip ei tea `?

 

PS! Ja muide, ma elan Keilas hetkel.

 

Aa ja teema väline jutt keelatud või muu selline ?

 

suvel ?

http://www.vahvel.net/showthread.php?63697-M-Piety-Prod-99-Str-94-Magic-95-Attack-14M-Bank.&p=923354&highlight=#post923354

siin teemas sa müüd oma barrows pure,

tahtsin osta, mäletan veel, andsid oma pangakonto ragnar posti aga kuna paar inimest msnis ei soovitanud ikka siis ei tahtnud

msn oli sama mis scammis nüüd

teema tehtud 23-11-10 19:15

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

tuttav kes töötab liikluspolitseinikuna ütles et kui eelnevaid rikkumisi pole saab tingimised + rahatrahvi, kui eelnevad rikkumised, läheb 99% kinni kui head advokaati pole. 14 päeva on aega sul ümber mõelda ja raha tagasi maksta ja see keylogger mu arvutist kaotada muidu on kurb lugu..

proof.JPG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nii kahju, et sina banni said ^^. Ragnarist tean rääkida niipalju, et ta jagab pidevalt msnist viiruseid. Seda siis linkide kaudu. Kui temaga rääkida, siis hakkab mingi vend inglise keeles iba ajama. Niiet jah.

 

---------- Post added 07-02-11 at 19:42 ----------

 

Nii kahju, et sina banni said ^^. Ragnarist tean rääkida niipalju, et ta jagab pidevalt msnist viiruseid. Seda siis linkide kaudu. Kui temaga rääkida, siis hakkab mingi vend inglise keeles iba ajama. Niiet jah.

 

PS! Kui aega saan võin veits maad uurida, ise häkkimisega tegelenud. :) (IP kontroll for example, olen suht kindel, et proxy.)

 

---------- Post added 07-02-11 at 19:52 ----------

 

Nii kahju, et sina banni said ^^. Ragnarist tean rääkida niipalju, et ta jagab pidevalt msnist viiruseid. Seda siis linkide kaudu. Kui temaga rääkida, siis hakkab mingi vend inglise keeles iba ajama. Niiet jah.

 

---------- Post added 07-02-11 at 19:42 ----------

 

 

PS! Kui aega saan võin veits maad uurida, ise häkkimisega tegelenud. :) (IP kontroll for example, olen suht kindel, et proxy.)

 

EDIT : Tüüp on viimases postis oma IP proxyga kaitsnud. Aga eelnevatest postitutes ta seda teinud ei ole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.