Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer arturaz1@hotmail.com

Soovitatud postitused

Tere, tegelesin nädalavahetusel RSGP müügiga ja ühel hetkel lisas mind keegi kes kasutas msn kontot: [email:1dqzp331]arturaz1@hotmail.com[/email:1dqzp331] , soovis osta 40m ja hinnaks oli 22 eurot... andsin oma konto andmed jne ja ütles et raha on üle kantud ning saatis mulle tehingust pildi, kõik tundus olevat tõsi sest makse leht oli vägagi reaalne, tüüp nõudis oma raha kohe laupäeval (40m) et minna mingile cw-le vms, ütlesin talle et enne raha ei saa kui minule on raha üle tulnud (22 eurot) ning lubasin raha talle ära anda kui esmaspäeval on 22 euri minu arvel, kuid tüüp raidus värki et on mulle raha ära kandnud ja et kui nüüd esmaspäeval raha mulle tulema peaks et siis kannan tagasi, kuid mul pole ju midagi tagasigi kanda kui mees oli scammer ja oma vale makse dokumendiga üritas 40m rotti lasta, Täna kell 15:00 vaatasin konto väljavõtet kuid raha pole tulnud!

 

Siin ka msn logi: http://90.190.173.58/logfiles/arturaz1-log.php

 

JÄTKE MEELDE ET TA ÜRITAS MINULT 22 EURI VÄÄRTUSES MILLE ÜLE LASTA, NII ET OLGE ETTEVAATLIKUD!!!


forumsignature.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.