Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

transport scammer 3 kord täna juba.. scämmi saand

Soovitatud postitused

scämmis 4M pidi myyma 8M eest pin antsin pooled

essaks andis 7 kohalise pinni

siis 8 jne väidab et ma scämmisin pic jne olemas

msnis räägin midagi ei vasta.

Untitldddded.jpg

Untitled.jpg

dddd.jpg

[email=http://www.upload.ee/image/1105365/sss.jpg]http://www.upload.ee/image/1105365

/sss.jpg[/email]

aqqqq.jpg

ssss.jpg

sasdasdas.jpg

andis siis 2 pinni

nyyd ma blocket

ssss.jpg

dddd.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mõtsin ka täna siis osta. Küsisin siis tehinguid vahvlis, tema sellepeale, et "mul pohhui palju Sul tehinguid on, tema vahvlis ei tegutse ja pinni ette ei anna"

Siin lugesin, et oli kohe kenasti pakkunud, et võib ette anda :D

Asi kisub kahtlaseks!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täna tahtsin esimest korda vahvlis pini müüa, kohe scamed, tra, ma pakkusin sulle,et sisestan teamvieweriga ise sulle pini, aga ei, ikka ise. Ütlesin, et kui mingi nuss tuleb pole mina süüdi, ennem sa oma 4m ei saa ku mina omal sult uue pinni saan. Ja liffer ma valin ise kellele ma ette annan?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täna tahtsin esimest korda vahvlis pini müüa, kohe scamed, tra, ma pakkusin sulle,et sisestan teamvieweriga ise sulle pini, aga ei, ikka ise. Ütlesin, et kui mingi nuss tuleb pole mina süüdi, ennem sa oma 4m ei saa ku mina omal sult uue pinni saan. Ja liffer ma valin ise kellele ma ette annan?

 

Ilmselgelt msnis on ju hea ära kasutada teisi? Nagu näha, andsid 7kohalise pinni ka :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kasutage MM teenust.

Vaata signatuurist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.