Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer Marek aka Oliver ta msn on ts2@hot.ee tel nr 56234404

Soovitatud postitused

kandsin siis inimest usaldades ja tema 4 aastase foorumi liikmeks olemise aja järgi ette , teades et saan raha neljap õhtul, raha ootan siiamaani paluks bann kasutajale Marek siin foorumis

 

pildid ka meie jutuajamisest ja kus poiss on mind msnis ära blokkinud

oliver.jpg

 

oliver1.jpg

 

---------- Post added 05-02-11 at 12:06 ----------

 

Tegin memberiks ära ja nüüd olen pinnist ja rahast ilma. Pinni mis sisestasin oli 37658720 ja kasutajale da oja wc, pw: minevittu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

njah kurb kuulda, aga mina olen tegelt selle kasutaja õige omanik, laenasin talle lihtsalt kasutajat, aga ei arvanud, et ta nüüd sellega scammima hakkab, minu MSN [email:1yxwiwrx]prix123@hot.ee[/email:1yxwiwrx] ja tema msn [email:1yxwiwrx]tsa2@hotmail.com[/email:1yxwiwrx], mina ei hakka midagi kinni maksma ka, arveldage ise oma asjad ära, muutsin parooli ära, et mingeid probleeme enam ei teki kah

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
njah kurb kuulda, aga mina olen tegelt selle kasutaja õige omanik, laenasin talle lihtsalt kasutajat, aga ei arvanud, et ta nüüd sellega scammima hakkab, minu MSN [email:3b5squ2j]prix123@hot.ee[/email:3b5squ2j] ja tema msn [email:3b5squ2j]tsa2@hotmail.com[/email:3b5squ2j], mina ei hakka midagi kinni maksma ka, arveldage ise oma asjad ära, muutsin parooli ära, et mingeid probleeme enam ei teki kah

 

idioot ?

bänn!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Praegu ongi palju kavalaid vendi omastarust scammimas, kasutatakse kolmandat inimest vms. Nagu mul 1 päev, mingi vend lisab, oo ostaks kohe 100M, nii okei, tahtis pm´i kasutajale Hot. Järsku tuleb PM vastu, pmst, et oo ma ei osta migeid mille, kas sa ei ole see keits vms, kes mulle pinni müüb.

Ma passin, et wtf. Niiet olge tähelepanelikud! Alati, kui keegi tahab pm´i siis saada kindla sisuga, enda msn, tema msn ja siis mis diilist jutt on jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Praegu ongi palju kavalaid vendi omastarust scammimas, kasutatakse kolmandat inimest vms. Nagu mul 1 päev, mingi vend lisab, oo ostaks kohe 100M, nii okei, tahtis pm´i kasutajale Hot. Järsku tuleb PM vastu, pmst, et oo ma ei osta migeid mille, kas sa ei ole see keits vms, kes mulle pinni müüb.

Ma passin, et wtf. Niiet olge tähelepanelikud! Alati, kui keegi tahab pm´i siis saada kindla sisuga, enda msn, tema msn ja siis mis diilist jutt on jne.

 

aga siin oli marek teadlik et ta vahvli kontot kasutab veel keegi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.