Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer sansander1 ? a.k.a klaceN vms

Soovitatud postitused

Vana lubas, et ei hakka acciga jebima jne kuid siiski.

 

Ühesõnaga, jutt on siis selline, ostsin talt maini 20€ eest. Olen taga enne ka tehinguid teind ja värki, lubas, et kui midagi on saadab raha tagasi. Peale selle lubas mulle veel ühe hea pure kauba peale anda, (see ongi põhjus miks tema valisin veel. ). Sain pure päev hiljem kätte ja nüüd seda pole

 

kp4di.png

 

Kahjuks mul vestlusest pilti pole aga jah,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mina pole midagi tagasi võtnud, ehk siis tema kellelt ma selle sain. Sul see põhiline kasutaja on alles ju veel?

Ja see kasutaja mille eest sa maksid see on veel alles ju? niiet mina pole mingi scammer, ja ma ei andnud sellega sulle mingit garantiid ega midagi.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mina pole midagi tagasi võtnud, ehk siis tema kellelt ma selle sain. Sul see põhiline kasutaja on alles ju veel?

Ja see kasutaja mille eest sa maksid see on veel alles ju? niiet mina pole mingi scammer, ja ma ei andnud sellega sulle mingit garantiid ega midagi.

 

Sa lubasid, et isegi kui üks kasutaja scammitakse, annad kohe raha tagasi. See pole minu mure, et see kellelt sa selle said selle ära scammis!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sa lubasid, et isegi kui üks kasutaja scammitakse, annad kohe raha tagasi. See pole minu mure, et see kellelt sa selle said selle ära scammis!

 

Enda arust ma lubasin ainult makstud kasutaja eest vastuda!

Kuskil polnud kirjas et ma annan garantiid teisele kasutajale, ma sain selle tasuta ja mina ei vastuta selle eest.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Enda arust ma lubasin ainult makstud kasutaja eest vastuda!

Kuskil polnud kirjas et ma annan garantiid teisele kasutajale, ma sain selle tasuta ja mina ei vastuta selle eest.

 

Siis ära anna mõttetuid lubadusi , sõber pani raha tagasi tõmbama , eks näis kas saan, aga minu silmis saa enam respected ei ole

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

MA POLE LUBANUD ET TEISEL KASUTAJAL ON GARANTII, ja mis raha sa ikka enam tagasi tõmmata saad?

ma üritan sinuga asja lahendada, kui sa poleks mulle msnis blocki pannud....


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõrvalistel isikutel ei ole vaja siia postitada. Järgnevad postitused kustutakse ja warnitakse. STROH, sul ei ole tõesust, kus ta ütleks, et tema vastutab mõlema kasutaja eest. Pealegi, sa said ju kasutaja kauba peale? Nii et milles on probleem? Tõestust ei ole = ei saa ka bannida. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.