Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer Chfz

Soovitatud postitused

Sinu enda viga , et ise tahtsid sisestada ?

Alati tehakse läbi teamvieweri või siis lased tal sisestada , sama hästi võisid sa pure teha memberiks ja nüüd vingud siin wtf vale pin , sellised pilte ,et pin pole enam kasutuskõlblik oskame me kõik teha .


Registreeru Siin ja hakka tasuta sms-e saatma ;)

2cf7bzn.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sama jutt siia siis, mis msnis kirjutasin sulle.

 

Ma ütlesin, et tee video ka.Suht loogiline peaks olema, et kui ostja soovib ise sisestada, teeb video.Kui just ostja mingi väga usaldusväärne tüüp pole.

Incorrect payment window: Kas juba kasutatud, või vale aken (vale riik valitud).

Invalid pin: Vale pin.

 

Võisid ju ise enne kasutajal ''31 WALTERIT'' pinni muul kasutajal sisestada, ja siis alles sellel? Obv viskab siis incorrect payment windowi värgi ette.

 

3 asja veel.

1) Ma ei saa enda kasutajal pinne lisada, kuna üle 50 päeva hetkel p2p (uut pinni saab lisada alates 12 päevast, või vähemast).

2) Ostsin mõni hetk tagasi pinni usaldusväärselt müüjalt.

3) Miks peaksin 12m üle laskma, kui olen müünud / ostnud üle 1,5b ja kõik ilusti sujunud ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Chfzz see tähendab, kui ostja sisestab pinni ise, siis on sul õigus teda üle lasta?

Fakt on see, et see pin ei töötand.

Teiseks, inimene ei teeks lampi sellist teemat..

 

Tee ta memberiks nii nagu lubatud või maksa raha tagasi.

Mitte töötavat pinni kohta pead küsima selle edasi müüjalt.

Peamien kahtlusalune on siis see esimene edasi müüa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kuule ma olen aastast 2007 siis ja olen alati pinnid korrektselt ostnud ja miks mul peaks olema tahtmine kedagi üle lasta :O ? Mul on kõik tehingud seotud pinni ostmisega... Su sõbrad küll kaitsevad sind, kuid sa jääd scammeriks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule ma olen aastast 2007 siis ja olen alati pinnid korrektselt ostnud ja miks mul peaks olema tahtmine kedagi üle lasta :O ? Mul on kõik tehingud seotud pinni ostmisega... Su sõbrad küll kaitsevad sind, kuid sa jääd scammeriks.

 

Oeh..

 

Tema ei teadnud ju, et see vale pin on. Kui oleksid tal ise lasknud sisestada, siis oleks ta kindlasti sulle raha tagasi maksnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oeh..

 

Tema ei teadnud ju, et see vale pin on. Kui oleksid tal ise lasknud sisestada, siis oleks ta kindlasti sulle raha tagasi maksnud.

 

Ma ei ole kellegi poolel, aga Ainuke õige otsus oleks Chfzz poolt see, et ta maksab raha tagasi või annab uue pinni (Sisestab ise) vms.

 

Kuna pinni edasi müüa lasi neid mõlemaid üle ja Metsamees0 ei ole selles süüdi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tere. , kuidas ei saa olla?

Ja ostja, kuidas ma teda üle lasin? Oh well.

 

Ma ei saa niikuinii temaga hetkel kontakti, kuna ta blokeeris mu ära msnis ;)

Metsamees btw, ükski neist pole mu sõber, pole vist nendega tehinguidki teinud.

 

Ei ma ei väida, et sina teda üle lasid.

Teid mõlemaid lasti üle selle pinni algne edasimüüa :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei ma ei väida, et sina teda üle lasid.

Teid mõlemaid lasti üle selle pinni algne edasimüüa :)

 

Ma palusin tal sisestamisest video teha, mida ta ei teinud.

Ütlesin ka talle, et kui videot pole, ei saa ka uut pinni / refundi. Olen kõikidele, kes ostnud sama öelnud, kellegiga pole veel probleeme tekkinud.

Samuti aitan rahval varastatud summasid jpms tagasi saada, ja nüüd lasen nii tühise summaga mingi venna üle?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma laseks ka sittale ban


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Banned

 

sul tõesti polnud ju kusagil kirjas et ei võta vastutusele kui pin ei tööta. Selleks vennike arvasgi ju et saab ilusti sult osta.


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sorri kuid incorrect payment for windows võib tähendada seda et sa kasutasid pinni ära juba.

 

nt: sisestasid pinni ühele kasutajale, loggasid välja teisse kasutajasse ja ütlesid näe ei tööta.

 

Aga noh see aint arvamus

 

Bugged, vale aken või kasutatud tähendab incorrect payment window.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sinu enda viga , et ise tahtsid sisestada ?

Alati tehakse läbi teamvieweri või siis lased tal sisestada , sama hästi võisid sa pure teha memberiks ja nüüd vingud siin wtf vale pin , sellised pilte ,et pin pole enam kasutuskõlblik oskame me kõik teha .

 

pmst jahm kuid ta ei kirjutanud kusagil et tuleb video teha peale msni niiet BAN


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.