Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Üleskutse.

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Saada need kõik maksed siis tagasi automaatselt, loodad, et saad siit 3-4 inimest kätte ja heastad oma teo?

 

Asi pole heastamises, asi on põhimõttes. Tegelt on see hea idee, saata lihtsalt tagasi, kuid tahaks ka otseselt vabandada nende inimeste ees, puhuda ka äkki natuke juttu, :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ma nüüd ei tea, kas uskuda või mitte, kuid kui see tõesti tõsi on siis respekt sulle mees!

 

Tõsi ta on, egas elu polegi kõigil lill.

 

ONTOPIC : täna sai siis ühele juba tagasi makstud, läbipäevil ka Stenkaa-le.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No ühesõnaga on see tüüp see: http://www.vahvel.net/showthread.php?63075-r3Mx-Scammer-!&highlight=

 

Ta tegi ise teema siia, et tasub võlad ja et tal kahju, et scammis jne. pidi mulle ka võla tagasi maksma ja nüüd kui teema unustatud, siis kustutas sisu ära.

Seega, scammis, tegi uue kasutaja ja nüüd chillib siin rahulikult ringi.. nice

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
No ühesõnaga on see tüüp see: http://www.vahvel.net/showthread.php?63075-r3Mx-Scammer-!&highlight=

 

Ta tegi ise teema siia, et tasub võlad ja et tal kahju, et scammis jne. pidi mulle ka võla tagasi maksma ja nüüd kui teema unustatud, siis kustutas sisu ära.

Seega, scammis, tegi uue kasutaja ja nüüd chillib siin rahulikult ringi.. nice

 

Am i some kind of a rich boy ?

Tegelt, sa mul juba msnis olemas, niite kui raha tekib, siis kohe annan teada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei mõista, miks üldse antakse scammeritele uued võimalused..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
dumby sõnad, niiet banned nerd, ja ära faking tule ütlema "et olin noor ja loll" ise ka usud ? mingi 1-2 kuuga kasvasid siis suureks v ?

 

May u kidding me ? Asi on see et 1-2 kuuga võivad tõesti inimesed muutuda. Kui 2 kuuga juhtub inimesel midagi sellist mis paneb teda elu üle mõttlema siis see on võimalik. Ahjaa et kui inimene on ikka minig 16 siis tõesti seda ei juhtu ennem kui ta täis ealiseks saab. Sa võibolla arvad tõesti et kui inimene on kord midagi säärast teinud siis teeb ta ka edasi, aga see ei ole nii. Ja Btw, sul ei ole õigus kellegile öelda selliseid sõnu et Banned Nerd jne. Sina ei ole moderaator, kes Bannib inimesi nii kuidas jumaljuhatab. See et sul on veel annetaja embleem ei tähenda, et sa minig moderaator siin. Nii, et mõtle kah mida sa ennem suust välja ajad ja mida mitte.

 

Ettetänades, W. aka Eikko.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
May u kidding me ? Asi on see et 1-2 kuuga võivad tõesti inimesed muutuda. Kui 2 kuuga juhtub inimesel midagi sellist mis paneb teda elu üle mõttlema siis see on võimalik.

 

Ettetänades, W. aka Eikko.

 

Neid inimesi on väga väga vähe kes muutuvad 1-2 kuuga. Võtame näiteks kurjategijad, mõned istuvad 30 aastat vangis, saavad välja ja keeravad mingi sita uuesti kokku ja jälle tagasi vanglasse. Vanquish võibolla tõesti muutus, aga kui ta ütleb, et ta oli 1-2 kuu eest noor ja loll mis ta nüüd sai siis targaks ja täiskasvanuks we?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Neid inimesi on väga väga vähe kes muutuvad 1-2 kuuga. Võtame näiteks kurjategijad, mõned istuvad 30 aastat vangis, saavad välja ja keeravad mingi sita uuesti kokku ja jälle tagasi vanglasse. Vanquish võibolla tõesti muutus, aga kui ta ütleb, et ta oli 1-2 kuu eest noor ja loll mis ta nüüd sai siis targaks ja täiskasvanuks we?

 

Mis ma olen sul mingi kurjategija siin ? Sa v6id oma suu heaga kinni panna, kui sul midagi tarka r22kida pole .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
May u kidding me ? Asi on see et 1-2 kuuga võivad tõesti inimesed muutuda. Kui 2 kuuga juhtub inimesel midagi sellist mis paneb teda elu üle mõttlema siis see on võimalik. Ahjaa et kui inimene on ikka minig 16 siis tõesti seda ei juhtu ennem kui ta täis ealiseks saab. Sa võibolla arvad tõesti et kui inimene on kord midagi säärast teinud siis teeb ta ka edasi, aga see ei ole nii. Ja Btw, sul ei ole õigus kellegile öelda selliseid sõnu et Banned Nerd jne. Sina ei ole moderaator, kes Bannib inimesi nii kuidas jumaljuhatab. See et sul on veel annetaja embleem ei tähenda, et sa minig moderaator siin. Nii, et mõtle kah mida sa ennem suust välja ajad ja mida mitte.

 

Ettetänades, W. aka Eikko.

 

Tahad mingi eeskujulikuks või modeks saada we?

Las maksab tagasi siis teistele.


d6.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.