Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kasutaja ''Robykene'' Scammer

Soovitatud postitused

Msn vestlus: robymsn1.png

 

robymsn2.png

robymsn3.png

 

Private Message mis mulle saadeti vahvlis:

robyvahvel.png

 

 

Trade:roby1.png

 

 

Kasutaja url: http://www.vahvel.net/member.php?3405-Robykene

Lühidalt kokkuvõte, lubas osta mille, tahtis ette, leppisin kokku pool ja pool, andsin esimese poole ära, ta logis nii msnist kui ka rsist, raha ei saanud.

Usun ,et pildid räägivad oma loo, tahaks teada kuidas ta seekord ennast välja vingerdab...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tra kyll j2lle minuga mingi jama, mul viirus juba teist päeva arvutis kohe format ka, mina sinu raha pole tahtnud, maitea mul mingi keylogger vms arvutis :S nüüd paroolid asjad ka vahetatud, enam ei tohiks jamasi olla .


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tra kyll j2lle minuga mingi jama, mul viirus juba teist päeva arvutis kohe format ka, mina sinu raha pole tahtnud, maitea mul mingi keylogger vms arvutis :S nüüd paroolid asjad ka vahetatud, enam ei tohiks jamasi olla .

 

Mida sa ajad? Too tüüp msnis ajab samasugust iba nagu sina.

Väga "hale" vabandus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

no, kui te ei usu , eks te siis bännige mind vms .


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

yep, mina pole võtnud .


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://www.vahvel.net/showthread.php?65545-Kasutaja-Robykene-Scammer

 

Algus saadetakse sinu panka raha scammeri poolt ja nüüd see?

 

Helistasin, emale ära, ema lubas rääkima minna ning ma andsin valikuvõimalused, et kas tagastab raha või lähen politseisse. Natukese ajapärast oli poiss msnis tagasi ja sain oma raha tagasi. Teema võib lukku minna ma usun.

 

Haha

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Robykene, kuna kõik tehti sinu msni ja asjadega siis oled sina selles vastutav. Kahjuks pean ma su senikauaks bannima kuni oled millid tagastanud v raha kinni maksnud.

 

Banned.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.