Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

rendoqoz scammer?

Soovitatud postitused

Saan aru küll, et ta üritab siin enda rep-i tõsta, aga nii küll ei saa..

 

Nimelt lasin tal siis kaks accounti memberiks teha 9.- , esimese tegi ära, aga teisega tekkis tal mingi jama... Pidin ise ära minema ja ütlesin, et tee asjad korda kuniks ma tagasi tulen. Tagasi tulles ütles ta et tal oli nett ära läind vms, ja memberiks ma muidugi ei saanud. Passwordi ega midagi ta ära ei muutnud, kuid memberiks ka ei teinud. Pärast seda muutis ta oma MSN-i pealkiri, et ala~ probleemide tõttu ei saa P2P teha. Ning ma pole teda MSN-is siiamaani näinud.

 

m7p68.png

 

See on mu sõbra tehtud pilt kuna ma tema arvelt saatsin, vestlusest mul kahjuks proofi pole, aga ma ei süüdista teda otseselt millegis, lihtsalt ootan tema arvamust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vabandust, et nii läks eile, ma pidin kodust ära minema, täna ma teen su memberiks ära.

Aga vb pean lahkuma foorumist, kuna krediit kaardiga ei saa teha üle 5 inimese memberiks (korraga). Ma ei tea veel, kas päevas/kuus

 

Ma ju jätsin sulle ka sõnumeid, et kas sa said memberiks (3 korda proovisin, krediidilt raha kadus, aga RSis ütles payment refused vms).

Kuna sa ei vastanud (olid busy) lahkusin, ning tahtsin et sa minuga kontakti võtaksid (viimane sõnum).

 

(20:16) RS membership 4,:Vabandust, internet kadus. Terve päeva on jamanud 
(20:21) RS membership 4,:	hmm
teine kasutaja pole member?
(20:25)	You have just sent a nudge.
(20:41) RS membership 4,:	seal?
(20:45) RS membership 4,:	Jäta mulle sõnum

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://www.vahvel.net/showthread.php?66142-M-Membership-piiramatus-koguses-4-5%80-(Credit-Card)

Viimane postitus (minu oma).

Väga vabandan. See võib tõesti välja näha, justkui üritan kedagi (sind) üle lasta, aga see pole teps mitte nii :)

Saada mulle PS kas tahad raha tagasi või teen su ikka memberiks. Kuna MSNi logides kaob nett (vana jama jälle tagasi -.-) siis võiksid kasutajaandmed PSis saata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.